هر آنچه که باید در مورد متاورس و بازار مالی آینده بدانید. کدام بهتر است؟

تا به حال شده است از خودتان این سوال را بپرسید که در طول روز چقدر به آینده ی خود و جهانی که در آن زندگی میکنید، اهمیت می دهید ؟
اصلا چه مقدار در رابطه با آینده ی جهان کنونی و تغییراتی که در آن بوجود می آید مطالعه می کنید ؟
پاسخ این سوال ها قطعا اهمیت زیادی برای شما و زندگیتان خواهد داشت . چرا که جهان دائما در حال رشد و در پی آن تغییر است. افردی که این تغییرات را زود تر از بقیه شناسایی کنند و درباره ی آن ها اطلاعات کسب کنند برنده ی بازی زندگی خواهند بود و دیگران باید موفقیت آن ها را تماشا کنند . شما می خواهید جزو کدام دسته باشید ؟؟؟
در طول تاریخ بشر، انسان همواره در تلاش برای رسیدن به رویا های خود بوده و در این امر تا حدود زیادی نیز موفق ظاهر شده است. به گونه ای که در حال حاضر بسیاری از چیزهایی که برای ما جزوی از امکانات اولیه و عادی زندگی روزمره هستند، زمانی چیزی جز یک رویا در ذهن انسان ها نبوده اند. اکنون نیز انسان ها در حال ساختن جهانی هستند که سال هاست رویای آن را در ذهن می پرورانند. جهانی بدون محدودیت های جهان واقعی که آن را جهان فراتر یا متاورس می نامند.

متاورس (metaverse) همان آینده ای است که چندی پیش راجبش صحبت کردیم. این عبارت سال هاست که بر زبان ها افتاده است و انسان ها سعی در به تحقق رساندن آن دارند. به گونه ای که برای اولین بار بیست و چند سال پیش نام آن در رمان ها برای اولین بار مطرح شد. بعدها فیلم های زیادی با مضامین این چنینی در ژانر علمی تخیلی ساخته و منتشر شد که شاید به چشم شما نیز خورده است. در سال های اخیر شرکت های بزرگ و سرمایه داران زیادی در متاورس سرمایه گذاری کردند و میلیارد ها دلار برای توسعه آن هزینه کرده اند و سعی در عملی کردن metaverse دارند. در این راه تا به امروز گام های بزرگی برداشته شده است .

متاورس هایی ساخته شده و برند های بزرگ و نامداری وارد آن ها شده اند. برای مثال می توان به شرکت مادر فیسبوک اشاره کرد که به علاوه سرمایه گذاری چند ده میلیاردی در metaverse، نام خود را نیز به meta تغییر داده است. اگر بخواهیم در مورد پیشرفت و عملی شدن متاورس به علائم دیگری نیز اشاره کنیم، می توان خرید و فروش زمین در متاورس را نام برد. به این صورت که پلتفرم های معتبری همچون سندباکس و دیسنترالند در حال حاضر فعالیت میکنند که متاورس خود را دارند و شما می توانید در این متاورس ها زمین بخرید، ساختمان بسازید و یا بسیاری از کارهایی که در زندگی روزمره میکنید را در جهان فراتر نیز انجام دهید.
متاورس فقط یک تکه از پازلی است که قرار است آینده را رقم بزند