خدمات رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان با بهترین کیفیت در تهران

مجموعه نقاشی ساختمان با سابقه 25 ساله در زمینه نقاشی ساختمانهای مسکونی ، تجاری ،اداری ، انواع ویلا و ….درتهران و حومه تهران مشغول به فعالیت می باشد .این مجموعه عضو انجمن صنفی کارگران نقاشی  ساختمان و همچنین دارای مدرک رسمی مهارت آموزی از وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی می باشد.این مجموعه همچنین در زمینه کاغذ دیواری ، بازسازی ساختمان ، ایزوگام و ….. آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. تمام خدمات مجموعه مذکور با ابزار های جدید و مدرن و با نهایت کیفیت انجام میشود.

نقاشی ساختمان

چرا نقاشی ساختمان دارای اهمیت است:

نقاشی ساختمان شغلی است درآمد زا که می تواند بر روی دکوراسیون منزل شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد، معمولا همیشه رنگ آمیزی ساختمان باعث می شود افراد آرامش بیشتری را با دیدن رنگ ها خواهند داشت، طرح ها و رنگ هایی که مردم را به سمت خود می کشاند و دکوراسیون منزل هر فردی را به زیبایی نشان خواهد داد، علاوه بر اینکه باعث می شود دیوارها تمیزتر نشان داده شده و البته این کار باید توسط نقاش های حرفه ای انجام شود و طرح ها را معمولا افراد می توانند خود انتخاب کنند، معمولا این کار از قدیم با رنگ آمیزی دیوارها شروع شده است، امروزه بیشتر افراد علاقمند به رنگ امیزی ساختمان دارند و با توجه به پیشرفت بشر در این زمینه و انواع رنگ هایی که وجود دارد و بافت های رنگ امیزی زیبا که دیده می شود باعث شده است .

انواع رنگ بکار برده شده در نقاشی ساختمان:

رنگ مبتنی بر روغن ، که به عنوان "مینا" نیز توصیف می شود ، به دلیل سختی و دوام معمولاً برای فضای خارجی ، چوب و فلز استفاده می شود. این نوع رنگ می تواند باعث ایجاد براقی روی سطح شود. مینا دارای روغن بسته به شرایط تهویه و رطوبت بین 8 تا 24 ساعت خشک می شود.

رنگ مبتنی بر آب ، که به عنوان "رنگ لاتکس" یا "اکریلیک" توصیف می شود اگر ماده اتصال دهنده نوعی اکریلیک باشد ، خشک شدن آن کمتر از روغن است ، اما با این وجود براقیت کمتری دارند و اغلب دوام کمی دارند.

رنگ مات

متداول ترین پوشش داخلی دیوار "مات" است که با استفاده از برس یا غلتک به راحتی قابل استفاده است و درخشش یا براقیت منحصر به فرد در پایان را ایجاد نمی کند. یک رنگ ثابت اغلب با استفاده از بیش از یک لایه رنگ به دست می آید. با این حال ، رنگ مات به راحتی مشخص می شود و نیاز به روتوش منظم دارد.

رنگ نیمه براق

نوع رنگ نیمه براق بیشتر برای پیرایش هایی مانند تخته های قرنیز ، قالب ها و درها به جای دیوارها استفاده می شود. پایان سختی دارد ، به راحتی تمیز می شود و برای استفاده های سنگین مناسب است. درخشش آن از براقیت کامل کمتر است و رنگ نیمه براق است.

رنگ براق

این نوع رنگ براق معمولاً در کارهای چوبی و فلزی استفاده می شود زیرا درخشندگی بالایی را ایجاد می کند. با این حال ، رنگ براق عیب هایی را نشان می دهد و اغلب به چندین لایه رنگ نیاز دارد. در بخش زیر نقاشی ساختمان در تمامی مناطق تهران را ارائه خواهیم داد.