بهترین سواحل پوکت

بهترین سواحل پوکت

آماده‌اید! سفر را شروع کنیم؟ حتماً با خود می‌پرسید. مقصد کجاست؟ قرار است این بار کدام گوشه از جهان را ببیند؟ پس بیاید همه داستان سفر را از ابتدا برایتان تعریف کنم. اول از مقصد سفر شروع می‌کنیم، قرار است از جنوب شرقی آسیا (تایلند) شروع کنیم قدم به قدم در سواحل این کشور راه رویم. بعد از آن خود را در  وسط اندونزی پرت کنیم از جزیره بالی سر در بیاوریم. پس اکنون که مقصد سفر مشخص شد، سراغ بقیه موضوع‌ها برویم.

شروع نقشه سفر از تایلند

سفر را از تایلند شروع می‌کنیم. با قایق از شلوغی‌های شهر فاصله می­گیریم. در جزیره پوکت  قدم به قدم در سواحل آن راه می­رویم طلوع و غروب خورشید را در سواحل جزیره پوکت بهتر بشناسیم. بعد از چند روز به وسط اندوزی سفر می­کنیم. شب را در جنگل اطراف جزیره بالی کمپ می­زنیم. با کنار زدن برگ‌های بلند به سواحلی که اطراف آن را جنگل و دریا احاطه کرده است، می نشینیم. بعد از ترسیم نقشه سفر نوبت به خرید تور پوکت و تور بالی می‌رسد. اما قبل از خرید بیشتر با پوکت آشنا شویم تا از نقشه سفر مطمئن‌تر شویم. برای این کا،ر قدم اول را با سواحل پوکت برمیداریم.

_ ساحل آزادی:   ساحل ساکت آزادی در کنار ساحل شلوغ پاتونگ قرار دارد. دو راه برای دسترسی به این ساحل وجود دارد. راه اول سوار قایق شوید از دریاچه پاتونگ به این ساحل بیاید یا  کفش‌های صخره نوردی خود را به پا کنید. از صخره بالا بیاید بعد از گذراندن مسیر طولانی به ساحل ماسه‌ای سفیدرنگ آزادی برسید. حتماً در تور پوکت این ساحل را ببینید.

_ ساحل کاتا: برای ساختن یک روز شاد در سفر به ساحل کاتا بروید البته به این قضیه توجه کنید که ساحل کاتا در بیشتر ساعت‌های روز شلوغ است. پس اگر دنبال سکوت ساحل کاتا هستید. شب را در هتل اطراف ساحل بمانید، آرامش این ساحل را ببیند. برای چشیدن طعم غذای تایلندی به رستوران‌های نزدیک ساحل بروید. در آنجا سر آشپزان حرفه‌ای از شما استقبال گرم می‌کنند.

_ ساحل پاتونگ: اگر در سفرتان دنبال تفریحات مهیج  هستید. پیشنهاد می‌کنم به ساحل پاتونگ بروید، چون بیشتر تفریحات بزرگسالان در این منطقه تایلند قرار دارد.