با بهترین وکلای حقوقی و کیفری در تهران مشاوره نمایید


چکیده : قدم نخست در مواجهه با امور حقوقی و کیفری تفکیک آنها از یکدیگر است. بدین صرت می دانیم به کدام وکیل باید مراجعه نماییم؟ وکیل حقوقی یا کیفری؟

در این مقاله بر آنیم تا به آشنایی هرچه بیشتر کاربران با امور حقوقی و کیفری، راه انتخاب بهترین وکیل در تهران را که در امور مورد نظر آنها تخصص دارد را هموارتر نماییم. بدیهی است که در امور حقوقی نمی توان به وکیل کیفری و بالعکس مراجعه نمود. در نتیجه مطالعه این مقاله ضمن دسترسی شما با برترین وکلا می تواند دید دقیقتری در انتخاب آنها بدهد. با ما همراه باشید.

درمجموعه حقوقی محمد حاجیلو و همکاران همواره بر آنیم تا با ارائه مشاوره های تخصصی در امور مختلف حقوقی و کیفری با ارائه مقالات کاربردی، آگاهی نسبی را در جامعه ایجاد نماییم و طی مسیر پرونده ها را برای مراجعین و کاربران تسهیل نماییم. با مراجعه به ساید مربوطه می توانید از امکانات ارائه شده بهره مند گردید.

وکلای حقوقی و کیفری

وکلای حقوقی و کیفری وکلای پایه یک دادگستری اند. تنها تفاوت بین دو افراد این است که وکلای حقوقی بعد از اتمام دوران تحصیل و اخذ پروانه وکالت به فعالیت تخصصی در امور حقوقی پرداخته اند. حال آنکه وکلای کیفری زمینه کیفری را برگزیده اند.د در نتیجه هر کدام دارای تخصص و تجربه ای در زمینه کاری خود هستند که در هنگام مراجعه به آنها نباید از آن غافل بود. به عنوان مثال، بهترین وکیل ملکی در تهران دارای تخصص و تجربه ایست که نمیتوان این تخصص و تجربه را از وکیل چک انتظار داشت. 

پس باید ابتدا موضوعی که با آن سر و کار دارید را از نظر حقوقی و کیفری بشناسید و سپس با توجه به موضوع به وکیل متخصص مراجعه نمایید.. در ادامه این موضوعات را تفکیک می نماییم. با ما همراه باشید.

ویژگی وکلای حقوقی و کیفری

به طور کلی برای وکلای حقوقی و کیفری هر دو ویژگی های زیر را متصور هستیم:

·            سخنوری

·            ارائه لایحه

·            استدلال و بحث با قاضی و اقناع وی

·            بحث و استدلال با اصحاب دعوا

·            مدیریت پرونده

·            اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق

·            پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به موکل

·            دلسوز و پیگیر بودن پرونده های موکل

·            صداقت در بیان و رفتار

·            سالیان فعالیان در عرصه های وکالتی

·            دارای تیم مجرب و زبده و قضات سابق دادگستری و وکلای نخبه در عرصه های حقوقی

·            اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق

·            مسلط به قوانین و مقررات روز کشور

سابقه کاری وکلا را با یک جستجو ساده در اینترنت، بررسی سایت شخصی، آنچه در سایت های دیگر از سوابق و تخصص های ایشان به ثبت رسیده است، نظر موکلین سابق در ارتباط با مهارت و حسن پیگیری ایشان، و موارد اینچنینی می توان به دست آورد. این موضوع از اهمیت بالایی بر خوردارد است زیرا باعث ایجاد اطمینانی میگردد که قطعا در روند پیشبرد پرونده تاثیر گزار خواهد بود.

امور تخصصی برای وکلای حقوقی

حوزه حقوقی مجزا از حوزه کیفری است. هر کدام تخصص های خود را می طلبد. ماده های و آیین های دادرسی متفاوتی برای هریک اعمال می شوند. در هر موضوع نیاز مند مواد قانونی خاص و تبحری خاص می باشیم تا تا بتوانیم بهترین نتیجه را حاصل نماییم. در نتیجه باید تفکیکی بین امور حقوقی با کیفری قائل باشیم.  امور حقوقی که می توانیم از آن به عنوان عناوین پرتکرار یاد کنیم از قرار زیر اند:

·            امور انحصار وراثت و صدور گواهی انحصار وراثت

·            امور مربوط به طلاق، ازدواج، مطالبه نفقه، مهریه، حضانت و ...

·            چک های غیر کیفری

·            امور سرقفلی و دعاوی مربوطه با توجه به تغییر قوانین مربوط به آن

·            امور قراردادها و دعاوی مربوطه

·            امور مربوط به شرکت های تجاری و دعاوی آنها

·            الزام به تنظیم سند رسمی

امور تخصصی برای وکلای کیفری

در قسمت قبل با امور حقوقی و تخصص های وکلای حقوقی آشنا شدیم. در این بخش به اموری اشاره می کنیم که بهترین وکیل کیفری در تهران و شهرستانها در آنها مشغول به کار است:

·            قتل

·            سرقت

·            فروش مال غیر

·            چک های کیفری

·            کلاهبرداری ها

·            جرایم اقتصادی

با مراجعه به سایت تخصصی محمد حاجیلو و همکاران می توانید به راه های ارتباطی با وکلای حقوقی و کیفری که در امور مورد نظر شما تخصص دارند دست یابید و در کوتاهترن زمان ممکن نسبت به رزرو وقت مشاوره خود اثدام به عمل آورید.

مشاوره با برترین وکلای حقوقی و کیفری

راه مشاوره با برترین وکلا شامل دو راه کلی از قرار زیر است:

·            مراجعه و مشاوره حضوری

·            مشاوره آنلاین و تلفنی

البته در نظر بدارید معمولا هیچ یک از این دو راه رایگان نخواهد بود. این بدان معناست که شما برای استفاده از مشاوره تخصصی با وکلای برتر با توجه به صرف تایم و استفاده از سالیان سال تخصص و تجربه، ملزم به پرداخت حق مشاوره خواهید بود.

تلفن و آدرس برترین وکلای حقوقی و کیفری در تهران

بهترین وکیل در تهران ، وکیل پایه یک دادگستری است که علاوه بر داشتن تجربه کافی در پرونده های مختلف و دانش به روز نسبت به مسائل حقوقی، دید وسیعی نسبت به مسائل اجتماعی حاکم بر کلانشهرها داشته باشد. وی باید از روند قانونی در کلانشهرها آگاه بوده و در مسائل مربوط به دادگاه ها تسلط کافی داشته باشد. با این ویژگی ها، بهترین وکیل در تهران می تواند حداکثر تاثیر را در روند پرونده ها داشته باشد. برای مشاوره با وکیل متخصص در امور حقوقی و کیفری بهتر است بعد از تحقیق درست در باب سابقه کاری و مهارت وی در امور حقوقی و کیفری، به راه های ارتباطی دست یابید و برای رزرو وقت مشاوره تخصصی خود اقدام نمایید.

 در چنین شرایطی می توانید از حصول بهترین نتیجه برای مورد خود اطمینان حاصل نمایید.

 شماره تماس: 0912127558802128425688

 آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه دامغانی، پلاک ۳۸ واحد ۲

انتخاب بهترین وکیل تهران از مهم‌ ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی و کیفری باید در نظر گرفت. اولین قدم در هر پرونده قضایی انتخاب بهترین وکیل بخصوص در تهران است. همانطور که میدانید شهر تهران بدلیل کثرت جمعیت در زمینه دعاوی حقوقی هم نسبت به بقیه شهر ها حجم بیشتری از پرونده های حقوقی را دارد. امروزه کمتر کسی پیدا می شود که درگیر پرونده‌ های حقوقی نباشد. به جای گذراندن ساعت‌ ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید.

برچسب ها : بهترین وکیل در تهران,برترین وکلا حقوقی و کیفری