خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو چیست؟

چکیده : خدمات سئو به مجموعه فعالیت و اقداماتی گویند که در داخل و خارج وبسایت شما صورت می گیرد تا کلمه کلیدی شما در نتایج جستجو رشد کنند که البته این اقدامات همراه با استراتژی و اهدافی چیده می شود.

در این محتوا جواب درستی به این موضوع می دهیم که خدمات سئو سایت چیست و شامل چه مواردی می شود؟ در پاسخ باید گفت که خدمات سئو سایت به مجموعه فرایند بهینه سازی در  داخل و خارج از سایت گویند که با انجام آن وبسایت شما در نتایج جستجو یا SERP گوگل رتبه مناسب را  بدست می آورید. در واقع خدمات سئو سایت یکی از مهمترین راه ها برای رشد کسب و کار شما به صورت اینترنتی می باشد که این دسته از اقدامات نتیجه آن در آینده مشاهده خواهید کرد. بسیاری از شرکت های دیجیتال مارکتینگ بر این اصل معتقدند که هدف اصلی در سئو کسب رتبه بالا در گوگل برای جذب مخاطب و افزایش سودآوری است و خدمات سئو می تواند این هدف را برای کسب و کار شما ایجاد کند.

خدمات سئو سایت چیست؟

شاید ندانید اما فرایندی که از طریق آن ویسایت شما در نتایج موتور جستجو بالا قرار می گیرد را خدمات سئو گویند که بسیاری از شرکت های دیجیتال مارکتینگ از طریق مشاوره سئو می توانند به آنالیز وبسایت و ارائه راه حل برای دستیابی به اهداف بهینه سازی کمک و راهنمایی کنند. بنابراین خدمات سئو به مجموعه فعالیت و اقداماتی گویند که در داخل و خارج وبسایت شما صورت می گیرد تا کلمه کلیدی شما در نتایج جستجو رشد کنند که البته این اقدامات همراه با استراتژی و اهدافی چیده می شود. خدمات سئو اغلب به سئو داخلی سئو خارجی و سئو فنی یا تکنیکال ختم می گردد که گاها توسط یه شرکت در قالب خدمات مشاوره سئو، پشتیبانی سئو و حتی توسط یک فرد ارائه می گردد تا ترافیک خوبی را برای وبسایت خود در نتایج جستجو و سرپ بدست آورید. 

هدف از خدمات سئو چیست؟

اینکه هدف از خدمات سئو چیست باید بگوئیم که این نوع از خدمات با یک هدف انجام می شود و آن بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو گوگل می باشد تا با کلمات کلیدی زیادی در نایج سرپ حضور پیدا کند. البته اهداف مهمتری نیز در دستور کار خدمات سئو وجود دارد که مهمترین آن ها عبارتند از:

·            افزایش ترافیک از طریق سئو ارگانیک

·            رشد نرخ تبدیل مشتری

·            افزایش نرخ تعامل

·            رشد اعتبار کسب و کار

انواع خدمات سئو سایت

خدماتی که در زمینه سئو ارائه می شود دارای انواع مختلفی بوده که هر کسب و کار و وبسایت براساس نیاز خود اقدام به انتخاب این موارد می کند. در واقع ممکن است یک وبسایت برای بهینه سازی نیاز به خدمات سئو خارجی داشته باشد و با این اقدام بهینه سازی وبسایت او با رشد خوبی برخوردار شود. انواع خدمات سئو که کسب و کارها و وبسایت ها به آن نیاز دارند عبارتند از:

·            سئو داخلی یا On-page SEO که متمرکز بر بهینه سازی در داخل وبسایت می باشد مانند: محتوا و...

·            سئوی خارجی یا Off-page SEO که متمرکز بر بهینه سازی های وبسایت در خارج از سایت شما می باشد مانند لینک سازی خارجی، ریپورتاژ و...

·            سئوی فنی یا Technical SEO که متمرکز بر بهینه سازی های وبسایت از نظر ساختار می باشد. مانند: سرعت صفحه، معماری سایت و …

·            سئوی محلی Local SEO

·            سئوی صوتی Voice search SEO

خدمات سئو چه فعالیت هایی را در بر می گیرد؟