خرید از علی بابا بدون واسطه و با سرمایه کم


خرید از علی بابا برای افرادی که قصد واردات کالا را دارند، گزینه‌ای محبوب و فوق‌العاده ارزشمند است. دسترسی به کالاها و محصولات مختلف با قیمت مناسب و اطمینان از اصالت کالا باعث شده‌اند که خرید از علی بابا همیشه گزینه‌ای عالی به حساب بیاید.

با توجه به تحریم‌ها علیه ایران، امکان خرید مستقیم از علی بابا برای ایرانیان وجود ندارد؛ اما خبر خوب این است که شما می‌توانید از طریق شرکت بازرگانی وانیکس، با هر اندازه سرمایه، خرید خود از علی بابا را با اطمینان خاطر انجام دهید. اگر شما نیز مایل هستید که در این باره اطلاعات مفیدی را به‌دست بیاورید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

خرید از علی بابا با وانیکس

برای خرید از علی بابا مسیری شفاف و بدون ریسک و دغدغه پیش‌رو دارید؛ زیرا از طریق شرکت بازرگانی وانیکس، خرید از علی بابا برای شما راحت می‌شود و بدون واسطه و با هر اندازه سرمایه می‌توانید خرید خود را انجام دهید. به این ترتیب پس از ثبت سفارش شما و خرید از علی بابا، محصولات از طریق وانیکس دریافت می‌شوند و در محل آدرس شما در ایران تحویل داده خواهند شد.

مزایای خرید از علی بابا

حتما علت قابل توجهی دارد که بسیاری از تجار علاقه‌مند به خرید از علی بابا هستند. این دلایل و مزایا را در زیر مرور خواهیم کرد:

·            قیمت‌های مناسب: علی بابا به دلیل طیف گسترده‌ای از تامین‌کنندگان که با یکدیگر رقابت می‌کنند، به‌طور کلی انواع و اقسام محصولات خود را با قیمت‌های پایینی ارائه می‌دهد. این امر به‌ویژه برای خرید عمده مفید است؛ زیرا اغلب تخفیف‌های حجمی در این فروشگاه در دسترس هستند.

·            عرضه طیف گسترده‌ای از محصولات: علی بابا طیف گسترده‌ای از محصولات را از تامین‌کنندگان سراسر جهان ارائه می‌دهد. این بدان معناست که شما می‌توانید تقریبا هر چیزی را که نیاز دارید، از طریق این وب‌سایت تهیه کنید.

·            انعطاف‌پذیری سرمایه اولیه: برای خرید از علی بابا با هیچ محدودیتی روبه‌رو نیستید و با هر میزان سرمایه می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. بنابراین حتی اگر سرمایه کم و محدودی در اختیار داشته باشید، مشکلی بابت شروع فرایند واردات نخواهد بود.

·            اعتماد و اطمینان: علی بابا دارای سیستم بسیار قوی حفاظت از معاملات است که به خریداران در صورت بروز هر مشکلی در مورد سفارش‌ها کمک می‌کند. این امر شامل خدمات تضمین تجارت و خدمات بازپرداخت است.

·            خرید عمده: امتیاز عالی دیگر در خرید از علی بابا، امکان سفارش محصولات به شکل عمده است. به این ترتیب شما می‌توانید با خرید محصولات به‌صورت عمده، نرخ پایین‌تری بابت آن بپردازید. دقیقا همان چیزی که در فرمول صادرات انتظار داریم، به این صورت با خرید از علی بابا به بهترین شکل فراهم شده است.

·            راحتی: خرید از علی بابا بسیار راحت است. به این ترتیب می‌توانید جستجوی محصولات، مقایسه قیمت‌ها و سفارش آنلاین را از طریق وب‌سایت یا برنامه تلفن همراه انجام دهید. این فرصتی عالی برای واردات است که بتوانید با خرید از علی بابا موضوع پیچیده وارد کردن کالا و محصولات مختلف را ساده‌سازی کنید.

·            خدمات مشتری: علی بابا خدمات مشتری 24/7 را به چندین زبان ارائه می‌دهد. این می‌تواند در صورت بروز هرگونه پرسش یا مشکلی در ارتباط با سفارش شما مفید باشد. البته زمانی که از طریق شرکت بازرگانی وانیکس نسبت به ثبت سفارش از علی بابا اقدام کنید، وانیکس عهده‌دار این‌گونه چالش‌ها خواهد بود.

در کل علی بابا می‌تواند منبع ارزشمندی هم برای خریداران و هم صاحبان مشاغل باشد. با طیف گسترده‌ای از محصولات، قیمت‌های مناسب و خدمات قابل اعتماد، علی بابا برای یافتن آنچه شما نیاز دارید، گزینه‌ای ایده‌آل خواهد بود.

خرید مستقیم از علی بابا بدون نیاز به این‌که در چین حضور پیدا کنید، از طریق شرکت بازرگانی وانیکس فراهم شده است و پس از آن با سپری شدن مدت حمل‌ونقل بار، محموله را در ایران از وانیکس تحویل خواهید گرفت. به این ترتیب نیازی به پرداخت هزینه گمرکی نیز نخواهد بود و هزینه‌های واردات برای شما به اندازه قابل توجهی کاهش می‌یابند. این فرصتی عالی است که بتوانید با کم کردن میزان هزینه‌های واردات، حاشیه سود خود را افزایش دهید که وقتی تعداد و حجم کالاها افزایش پیدا کنند، این افزایش سود رقم قابل توجهی خواهد شد.