ربات سیگنال ارز دیجیتال [معرفی بهترین ربات های رایگان و پولی سیگنال کریپتو!]

با پدیدار شدن ارزهای دیجیتال مختلف و داغ شدن بازار کریپتو، افراد زیادی تمایل به انجام معاملات و کسب سود از این بازار دارند. ابزارهای معاملاتی متعددی برای کمک به معامله گران وجود دارند که یکی از آن ها، ربات سیگنال ارز دیجیتال است. این ربات های هوشمند، به معامله گران کمک می کنند تا دارایی های را مدیریت کرده و با معامله سیگنال ها، سود خود را افزایش دهند. اما کدام ربات ها قادر به انجام چنین کاری هستند؟ با ما همراه باشید تا لیستی از بهترین ربات های سیگنال کریپتو را بررسی کنیم؛ ادامه این مقاله را از دست ندهید!

 

ربات سیگنال دهی ارز دیجیتال نوعی نرم افزار است که به معامله گران کمک می کند تا از فرصت های معاملاتی جذاب به سود برسند.

ربات سیگنال دهی ارز دیجیتال؛ لیست جامع بهترین ربات سیگنال ارز دیجیتال برای تریدر ها!

ربات سیگنال ارز دیجیتال، نرم افزاری بر پایه هوش مصنوعی است که به معامله گران رمزارزها برای انجام معاملات سودمند کمک می کند. این ربات ها می توانند سیگنال های خرید/فروش ارزهای دیجیتال را طبق الگوریتم و استراتژی های از پیش تعیین شده تشخیص و به کاربران نشان دهند.

ارائه ابزارهایی جهت مدیریت سرمایه ارزهای دیجیتال، کپی ترید، بازار آزمایشی، استراتژی های مختلف نیز از دیگر قابلیت های ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال است که فرآیند معاملات و مدیریت سرمایه را در بازار های پر نوسان ارزهای دیجیتال تسهیل می کند.

نام ربات

رایگان/پولی

صرافی های پشتیبانی شده

امکانات

سادگی استفاده

Cryptohopper

هر دو

بالا

بالا

متوسط

Pionex

رایگان

متوسط

متوسط

ساده

Shrimpy

هر دو

بالا

بالا

متوسط

Quadency

رایگان

بالا

بالا

متوسط

SignalStack

هر دو

پایین

متوسط

متوسط

Commas3

هر دو

بالا

بالا

پیچیده

TradeSanta

پولی

متوسط

متوسط

ساده

Mizar

رایگان

پایین

پایین

ساده

ربات سیگنال دهی ارز دیجیتال رایگان

ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال، تنوع بالایی دارند و‌ به دو دسته پولی و رایگان دسته بندی می شوند که در ادامه این بخش، به معرفی دو مورد از انواع رایگان آن ها می پردازیم.

ربات سیگنال دهی ارز دیجیتال SignalStack

ربات سیگنال دهی ارز دیجیتال SignalStack، یکی از پلتفرم های پیشرفته هوش مصنوعی در زمینه ارزهای دیجیتال و دیگر بازار های مالی است که طبق پلتفرم تریدینگ ویو یا بازار معاملاتی صرافی، با ایجاد آلارم فعال می شود. معامله گران این ربات، می توانند با استفاده از قابلیت همگام سازی یا همان Sync، استراتژی ها و سیگنال های رایگان را دریافت کنند.

ربات ارز دیجیتال Pionex

یکی دیگر از ربات های سیگنال دهی ارز دیجیتال رایگان، ربات سیگنال ارز دیجیتال Pionex است. این ربات با اتصال به صرافی ها، امکان معاملات خودکار را فراهم می کند؛ در قبال هر معامله خودکار با این ربات، درصدی به عنوان کارمزد به سازندگان ربات پرداخت می شود.