راه‌های درآمد دلاری در ایران، 8 روش واقعی و کاربردی، بقیه رو بریز دور!

این روزها همه به دنبال کسب درآمد دلاری هستند. با این سرعت افت چشم‌گیر ارزش ریال در مقابل دلار، کاملاً منطقی است که شما هم به دنبال روش‌های مختلف برای کسب درآمد دلاری باشید! با این وجود، بسیاری از این روش‌ها شما را به درآمد مطلوب و مورد  انتظار نمی‌رساند و تنها منجر به هدر رفتن وقت با ارزش‌تان می‌شود. با توجه به تحریم‌های اعمال شده علیه ایران، تنها چند روش مناسب و کاربردی جهت کسب درآمد دلاری وجود دارد که نیازمند تلاش و درنظر گرفتن وقت کافی است. در این مطلب به بررسی روش‌هایی می‌پردازیم که علاوه بر تضمین درآمد دلاری شما، کاربردی هستند. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید میان روش‌های پیشنهادی، مناسب‌ترین راه را انتخاب کنید.

چگونه درآمد دلاری داشته باشیم؟

روش‌های کسب درآمد دلاری که در ادامه به شما معرفی می‌شوند، همگی اینترنتی و آنلاین هستند، اما به این معنی نیست که می‌توانید با زحمت کمتری درآمد کسب کنید. به عنوان شخصی که در ایران زندگی می‌کند و با توجه به ارزش ریال نسبت به دلار، کسب درآمد دلاری یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود، بنابراین ارزش تلاش و زمانی را که صرف آن می‌کنید دارد.

توجه داشته باشید که کسب درآمد دلاری در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور، یک اولویت برای هر فرد است، اما مهم است که برای یافتن یک روش صحیح، این موارد را در نظر بگیرید:

·        کسب درآمد دلاری درست مانند هر شغل دیگری نیازمند گذارندن حداقل یک دوره‌ی آموزشی در حیطه‌ی مورد نظر است.

·        نباید فراموش کنید که راهی برای یک شبه پولدار شدن وجود ندارد و تمامی موفقیت‌های یک شبه به شکست ختم می‌شوند.

·        شما باید به مسیر خود اعتماد داشته باشید و در این مسیر، صبوری کنید. به این فکر کنید که روش انتخابی شما، تنها راهی است که شما را همسو و یا حتی جلوتر از تورم نگه می‌دارد؛ پس ارزش صبر کردن، آموزش دیدن و صرف وقت و انرژی را دارد.

آیا درآمد دلاری رایگان امکان دارد؟

اگر در جستجوی روش‌های کسب درآمد دلاری رایگان هستید، دو روش کاربردی وجود دارد که هر دو با استفاده از قابلیت‌های ارزهای دیجیتال انجام می‌شوند. حداقل ملزومات این روش‌ها یک گوشی اندروید، کیف پول ارز دیجیتال و ثبت نام در یک صرافی ارز دیجیتال است. در ادامه، به توضیح این دو روش می‌پردازیم.

اولین روش کسب درامد دلاری رایگان: بازیهای کلیکی تلگرامی

 پروژه‌هایی هستند صرفاً با کلیک کردن به شما مبلغی را تحت عنوان پاداش پرداخت می‌کنند. نات کوین یکی از این پروژه‌هاست که این روزها بسیار ترند شده و بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. ساز و کار این پروژه‌ها بسیار آسان است. کلیک کن و جایزه بگیر.

این بازی‌ها که عمدتاً به صورت ربات‌های تلگرامی هستند، این روزها بسیار پرطرفدار شده‌اند. از معروف‌ترین این بازی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-    نات کوین

2-    تپ سواپ

3-    همستر کامبت

دومین روش کسب درامد دلاری رایگان: ایردراپ‌های ارز دیجیتال

ایردراپ (Airdrop) در ارز دیجیتال به حجم‌هایی از یک توکن می‌گویند که به صورت رایگان میان آدرس کیف پول ثبت‌نام کنندگان توزیع می‌شوند. پروژه‌هایی که به تازگی راه‌اندازی شده‌اند، در ازای انجام یک سری کارها مانند فالو کردن پیج ایکس و سایر رسانه‌ها این ایردراپ را به صورت قرعه‌کشی به کاربران ثبت نامی اعطا می‌کنند. کافیست در سایت کوین مارکت کپ (coinmarketcap) به قسمت تقویم ایردراپ‌ها بروید. در تصویر زیر قسمت ایردراپ در این سایت مشخص شده: