قاصدک 24

خرید اسپلیت بوش و کولرگازی گری ایستاده ارزان

کولرهای 60000 بوش و گری یکی از جدیدترین و بی نظیرترین محصولاتی است که می توانید برای مکان های بزرگ استفاده کنید. ظرفیت سرمایش و گرمایش برای این مدل از کولرها بسیار عالی ارزیابی شده است.

اسپلیت بوش یا کولرگازی ایستاده بوش؟

معمولا اسپلیت بوش به نوع دیواری آن می گویند و نوع ایستاده آن کولرگازی با اسپلیت بوش متفاوت است. کولر گازی ایستاده بوش 60000 یکی از بهترین مدل های کولر گازی ایستاده در بازار است که طراحی بی نظیر آن کلاه از سر بسیاری از افراد انداخته است. پنل داخلی برای کولر گازی ایستاده بوش 60000 در نظر گرفته شده ابعاد 390 *1850*585 میلی متر دارند و وزن اجرایی برای آنها 60 کیلوگرم استکولر گازی ایستاده بوش 60000 به رنگ سفید طراحی شده است و بدنه زیبا و ضد خش آن بی نظیر است. وزن یونیت خارجی در حدود 105 کیلوگرم اعلام شده است.

کولر گازی ایستاده بوش 60000 دارای کمپرسور اسکرول است و میزان سر و صدای آن بسیار کم است از سوی دیگر کمپرسور اجرایی برای کولر گازی ایستاده بوش 60000 به نسبت مدل های پیستونی پایین تر است و از نظر قدرت سرمایش نیز شرایط فوق العاده ای دارد به طوری که تنظیم هوای خنک برای کل فضا به صورت کاملاً یکسان صورت می گیرد. این دستگاه برای همه فصول به خوبی استفاده می شودکولر گازی ایستاده بوش 60000 ایستاده ترکیب از جدیدترین نوآوری های روز دنیا در خود جای داده است، کیفیتی بی همتا دارد و بهره وری آن از انرژی نیز شرایط خاص خود را دنبال می کند. این دستگاه دارای سیستم کنترل از راه دور است به طوری که برد 7 متری برای آن گزارش شده است.

صفحه نمایش کولر گازی ایستاده بوش 60000 به صورت ای سی دی بزرگ است که تنظیمات لازم روی آن صورت می گیرد. طراحی هوشمندانه و نوآورانه ای برای این سیستم ها در نظر گرفته شده است و به طور کلی در کابین محافظی قرار دارد که ضد گرد و غبار است. این دستگاه عمر مفید و ماندگاری عملکردی بالایی دارد و شرایط بهینه ای برای آن گزارش شده است.

سیستم فیلتر به کار رفته برای کولر گازی ایستاده بوش 60000 به صورت کربن است و از تصفیه خودکار استفاده می کند. تنظیمات مربوط به شرایط حساسیت زا نیز وجود دارد به طوری که آلاینده ها و باکتری های مضر در هوا را از بین می برد


فیلتر اجرای شده برای کولر گازی ایستاده بوش 60000، به شکلی است که شرایط شستشوی کامل برای آن وجود دارد. حالت های کاری کولر گازی ایستاده بوش 60000 نیز به صوت گرمایش و سرمایش و فن و اتوماتیک است. شما می توانید برنامه ریزی 24 ساعته روی دستگاه داشته باشید. برند بوش حالت کاری خواب را اجرا کرده است و سطح رضایت در این زمینه بسیار زیاد است. این دستگاه دارای سیستم تشخیص عیب و حفاظت خودکار است و به طور کلی سیستم بالانس دما برای آن اجرا شده است. از سوی دیگر دستگاه دارای عملکرد توربو بوده و شرایط برای پاکسازی خودکار یونیت داخلی نیز اجرا می شود. این دستگاه از نظر کنترل از راه دور تا برد 7 متر را پوشش می دهد و تنظیمات مربوط به سیستم حفاظت 3 دقیقه ای برای کمپرسور آن اجرا شده است. دستگاه دارای بخش مربوط به یخ زدایی است.

 

کولر گازی ایستاده 60000 گری H60H3

یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است به طوری که در دو دوره گذشته خرید آن با سطح رضایت فوق العاده ای همراه بوده است. پنل داخلی برای ان از نوع ایستاده است و مخصوص اتاق ها و سالن ها طراحی شده است و پنل خارجی نیز مربوط به بخش بیرونی است. این دستگاه دارای وضعیت هوای سرد و خنک بوده و سرعت سرمایش دستگاه بی نظیر است. سیستم توربوی اجرا شده سبب می شود که سرمایش در بهترین و سریع ترین حالت ممکن پخش شود. از کولر گازی ایستاده 60000 گری H60H3 برای سالن هایی با مساحت بیش از 100 متر نیز استفاده می شود.

طراحی پنل داخلی کولر گازی ایستاده 60000 گری مدل تاور H60H3 بسیار جالب است به طوری که ظاهری زیبا و کلاسیک دارد و بر اساس دکوراسیون روز دنیا طراحی شده است. پره های این دستگاه حالت دقیق و منحصر به فرد خود را دارند به طوری که قابلیت چرخش به صورت 4 سمته در نظر گرفته می شود و خنک سازی فضا نیز سریع تر صورت می گیرد.

قطعات با کیفیتی در کولر گازی ایستاده 60000 گری مدل H60H3 اجرا شده است به طوری که از همه قطعات محافظت صورت می گیرد و برای سالیان سال نیز طول عمر طولانی دارد.

قدرت کمپرسور اسکرول به کار در این دستگاه سبب تمایز آن با مدل های قبلی شده است و از کمپرسور سه فاز اسکرول برای آن استفاده شده است و شامل دو قسمت اصلی حلزونی ثابت و متحرک است و همینطور شرایط برای حرکت با فشار گاز مبرد از سمت داخل موتور نیز وجود دارد. ناحیه کاربری دستگاه از نوع تروپیکال t3 است و برای مناطق گرمسیر استفاده می شوداین مدل برای جنوب کشور بی نظیر است.

فیلتر تصفیه هوا از دیگر قابلیت های کولر گازی گری مدل تاور H60H3 است، به طوری که قدرت بالای جذب آن در راستای گرد و غبار به شکل مشخصی بررسی می شود. از سوی دیگر این مدل از فیلترها سبب به جریان در آمدن هوای سالم و بهداشتی شده و مورد رضایت هستند.

منبع برق مورد نیاز برای این دستگاه 380 گزارش شده است و راندمان انرژی در حالت سرمایش و همینطور در حالت گرمایش سنجیده می شود. برچسب انرژی برای این دستگاه B است اما برای آن اینورتر طراحی نشده است. خاصیت رطوبت زدایی نیز 1.9 ارزیابی شده است.

صدا پنل داخلی در حالت سرمایش بررسی می شود و میزان گردش هوا نیز 1800 است. وزن پنل داخلی 55 کیلوگرم و برای پنل خارجی نیز 106 ارزیاب شده است. این دستگاه دارای حداکثر طول لوله کشی 25 متر است و تفاوت ارتفاع نیز 10 متر ارزیابی شده است.

منطقه جغرافیایی مورد تایید برای ایین محصول شامل محیط های گرم و حاره ای است و دامنه کار نیز در وضعیت سرمایش منفی 15 الی 65 ارزیابی شده است. گاز مبرد این دستگاه R22 ارزیابی شده است.

مقایسه کولرگازی گری و بوش

در دو بخش قبلی دو مدل از مشهورترین محصولات بوش و گری را معرفی کردیم اما حال نوبت به دید مقایسه ای در خصوص کولر گازی ایستاده بوش و گری است که می بایست سنجیده شود.

کولر گازی ایستاده بوش دارای عملکرد توربو فوق حرفه ای است به طوری که سرمایش را تا حد زیادی اجرا می کند این مورد در خصوص کولر گازی ایستاده گری نیز دیده می شود و عملکرد توربو در سرمایش شرایط مخصوص خود را دنبال می کند.

از سوی دیگر کولر گازی ایستاده بوش دارای سیستم حفاظتی 3 دقیقه ای کمپرسور است که این مورد به طور واضح برای کولر گازی ایستاده گری دیده نمی شود. عملیات یخ زدایی از ویژگی های مهم برند بوش است. همینطور فناوری پرتاب باد دو جهته برای کولر گازی ایستاده بوش دیده می شود در صورتی که برند گری توانسته این فناوری را به مرحله چهار جهته برساند.

پرتاب باد عمودی برای هر دو برند به صورت اتوماتیک اجرا شده است اما سیستم جهت دهی دستی در برند بوش بهتر عمل می کند.

تنظیماتی که برای 3 دور فن در برند بوش دیده می شود حالت نمادین دارد اما برند گری در این راستا عملکرد بهتری از خود نشان داده است.

هر دو مورد فیلتر کربن مخصوص و بی نظیری دارند و اجرای آنها به صورت خاص صورت می گیرد. صفحه نمایش ال سی دی بزرگ برای هر دو مورد اجرا شده است. از سوی دیگر سیستم تشخیص عیب برای برند بوش یکی از مهمترین مواردی است که سبب شهرت آن شده است به طوری که خطای مورد نظر زودتر از حالت عادی مشخص می شود و در زمینه شرایط مخصوص و قابل قبولی وجود دارد دقت کنید که به طور کلی کولر های گازی بوش از نظر ساز و کار مورد تایید بوده و تحت لیسانس بوش آلمان هستند.

به طور کلی ضریب عملکردی که برای کولر گازی ایستاده در نظر گرفته می شود در وضعیت سرمایش و گرمایش بسیار مهم است و برند گری در این راستا توانسته بهترین گزینه را اجرا نماید

خرید کولر گازی ایستاده ارزان

در خرید کولر گازی ایستاده باید در ابتدا بررسی کنید که کدام موارد برای شما ارزش بیشتری دارد. به طور کلی هر دو برند بوش و گری دارای سطح اجرای مخصوص به خود هستند. گری توانسته با محیط زیست ارتباط بهتری برقرار نماید این در حالتی است که برند بوش در این زمینه هنوز شرایط کافی را برقرار نکرده است اما از نظر مصرف انرژی، نوع فیلتراسیون و سیستم تشخیص موقعیت اشتباه هر دو گزینه شرایط خوبی را فراهم ساخته اند و در بهترین شرایط می توان سرمایش و گرمایش را به طور روتین اجرا کرد. رطوبت زدایی برای هر دو مورد بررسی شده است و رتبه استاندارد نیز کسب شده است. با خرید اینترنتی می توانید هزینه های خود را مدیریت کنید و خود را درگیر هزینه های واسطه نکنید.

جهت استعلام قیمت و دریافت مشاوره به سایت ما به نشانی www.coolergazy.com مراجعه نمایید.