معامله در لایت فارکس چه مزایایی دارد؟ | بررسی بروکر لایت فارکس

فعالیت در بازار مالی فارکس نیازمند بستری برای انجام معاملات است. بروکرها با ارائه پلتفرم‌های معاملاتی این بستر را برای معامله گران فراهم می‌سازند. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از کارگزاری‌ها در سراسر دنیا مشغول به خدمات‌رسانی در حوزه فارکس به مشتریان خود هستند. بروکر لایت فارکس نیز یکی از کارگزاری‌های شناخته شده در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر است که دارای ویژگی‌های مربوط به خود است. کسانی که قصد افتتاح حساب در لایت فارکس را دارند بهتر است قبل از هر کاری با ویژگی‌های این بروکر آشنا شوند.

لایت فارکس چیست؟

لایت فارکس یکی از بروکرهای با سابقه در بازار مالی فارکس است که بیش از ۱۸ سال است در این بازار فعالیت می‌کند. رابط کاربری این بروکر بسیار ساده و آسان است و از ۲۱ زبان اصلی دنیا و به ویژه فارسی پشتیبانی می‌کند. کاربران لایت فارکس می‌توانند حساب‌های متنوعی را در این بروکر افتتاح کنند و با اتصال آن به پلتفرم‌های معاملاتی متاتریدر ۴.۵ و Ctrader از خدمات این کارگزاری استفاده کنند. این پلتفرم معاملاتی قابل نصب بر روی موبایل و همچنین دسکتاپ کامپیوتر است. لایت فارکس در سال ۲۰۱۷ و با عوض شدن مدیریت به لایت فایننس تغییر پیدا کرد. دفتر مرکزی لایت فارکس در قبرس قرار دارد اما رگوله برای ایرانیان از جزیره سنت وینسنت دریافت شده است.

میزان اسپرد در لایت فارکس متعادل است و علاوه بر آن مطالب آموزشی مناسبی در قالب مقالات و ویدئوهای آموزشی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. تنوع در حساب‌های معاملاتی و به ویژه حساب‌های سنت که تنها با پرداخت ۱ دلار امکان افتتاح دارند از مهم‌ترین ویژگی‌های لایت فارکس به شمار می‌رود. در ادامه مطلب بیشتر با مزایای این بروکر آشنا خواهیم شد.

مزایا و ویژگی‌های بروکر لایت فارکس

برای آن‌که بروکر لایت فارکس را انتخاب کنید، بهتر است که مزایا و ویژگی‌های آن را بشناسید؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.