قلعه‌نویی:‌ کم‌لطفی نمی‌شد با اختلاف صدرنشین بودیمامیر قلعه‌نویی پیش از دیدار سپاهان مقابل استقلال خوزستان می‌گوید: «ماحصل یک سال زحمت‌مان بازی با استقلال خوزستان است. شاید این بازی از دیدار با پرسپولیس در جام حذفی برای ما مهمتر باشد. با وجود حب و بغض‌های زیادی که علیه تیم ما وجود داشت اما توانستیم به اینجا برسیم. استقلال خوزستان جوانان با انگیزه‌ای دارد اما به بازیکنانم گفته‌ام که باید بیشتر از همیشه با انگیزه باشند چون دیدار فردا ماحصل زحمات یک فصل ما است. سپاهان امسال به هر جایی که می‌رود استادیوم‌ها پر از تماشاگر می‌شود. شاید هواداران موافق سپاهان و قلعه‌نویی نباشند اما حضور پرتعداد آنها در ورزشگاه‌های تیم حریف نشان می‌دهد که به اهداف‌مان نزدیک شده‌ایم. شما نگاه کنید که تعداد تماشاگران در بازی تراکتورسازی با سپاهان بیشتر از دیدار تراکتورسازی با پرسپولیس بود، که از این بابت خوشحالیم. امیدوارم 3 امتیاز را کسب کنیم تا حداقل عنوان نایب قهرمانی ما قطعی شود. البته یک بار در لیگ هشتم برایم اتفاق افتاد که در هفته آخر به قهرمانی رسیدم. با این وجود به بازیکنانم گفته‌ام که کاری به نتیجه دیدار پرسپولیس نداشته باشند و تمرکز‌شان روی بازی خودشان باشد.»
قلعه‌نویی عملکرد سپاهان در فصل جاری را اینگونه ارزیابی می‌کند: «امسال سال خوبی برای ما بود، ‌سپاهان در دو، سه سال گذشته شرایط خوبی نداشت اما امسال بهتر شدیم. تیم ما به لحاظ بودجه در رده پنجم قرار دارد و کمی هم کم لطفی و حب و بغض علیه ما شد. بازی قبلی هم مشخص شد که چیزهایی وجود دارد و مردم متوجه خیلی از مسائل شدند. در مجموع امسال خوب بود و بازیکنان از همه وجود مایه گذاشتند. ما امسال بازیکنان را در عید نوروز فقط 24 ساعت تعطیل کردیم اما دیدید که بازی ما را به یک تیم دیگر دادند و 6 فروردین برای سپاهان بازی گذاشتند؛ در واقع ما و پدیده معادلات را بر هم زدیم، تیم پدیده هم لیاقت خود را نشان داد و امیدوارم هر دو تیم آسیایی شویم.»
سرمربی سپاهان درباره فصل آینده می‌گوید: «گزینه اول، دوم و سوم من برای فصل آینده سپاهان است اما باید بستر کار فراهم باشد. فصل بعد معیار ما فرق می‌کند، من دوست دارم در سپاهان بمانم و علاقه‌مند هستم که این نهال را که خودم کاشتم سودش را ببرم. من برنامه‌هایم را داده‌ام و امیدوارم خبرهای خوبی منتشر شود اما اگر دوست نداشته باشند که با من ادامه بدهند مشکلی نیست. من به مسوولان باشگاه گفته‌ام که می‌توانند با گزینه‌های دیگر هم حرف بزنند. به هر حال تا الان شخصاً با هیچ تیمی صحبت نکرده‌ام و امیدوارم سال بعد هم اینجا باشم. من نمی‌توانم خودم را تحمیل کنم اما معیارم فرق کرده است. برای مثال اگر هافبک بگیریم باید کسی باشد که بتواند عملکرد خوبی مقابل الهلال و دیگر تیم‌های بزرگ داشته باشد. یکی از دلایلی که به سپاهان برگشتم تقدیر و تشکری بود که این باشگاه از من داشت، که ذوب‌آهن هم همین کار را برای من تکرار کرد، به همین دلیل من اصفهان را دوست دارم.»