عناوین روزهای دهه فجر سال 1398 اعلام شد

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور شعار محوری سال و عناوین روزهای دهه مبارک فجر امسال کشور تشریح کرد و گفت: در طلیعه فجر امسال یاد و خاطره شهید سردار قاسم سلیمانی مورد توجه قرار گرفته است.
نصرالله لطفی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران، شعار محوری ایام‌الله 22 بهمن ماه امسال و چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی را با عنون" انقلاب اسلامی زنده و پویا در پرتو ولایت مداری، جهاد و مقاومت " اعلام کرد و اظهار داشت: تمثال شهید سپهبد قاسم سلیمانی در بین راهپیمایان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن توزیع خواهد بود.
وی اظهار داشت: 12 بهمن ماه همزمان با سالروز ورود حضرت امام (ره)روز ولایتمداری، انقلابی‌گری، پیوند ناگسستنی امت و امام،13 بهمن ماه تفکر دینی، فرهنگ و هنر انقلابی و تمدن نوین اسلامی،14 بهمن ماه جوان انقلابی، جهاد علمی، امید آفرینی و 15 بهمن‌ماه،مدیریت جهادی، اقتصادمقاومتی، رونق تولید نامگذاری شده است.
به گفته وی، 16 بهمن ماه با عنوان سبک زندگی ایرانی اسلامی، اعتلای منزلت زن و تحکیم خانواده، 17 بهمن ماه با عنوان معنویت، ایثار و شهادت، 18 بهمن ماه روز قرآن و عترت، وحدت اسلامی، آمادگی بیشتر برای طلوع خورشید ولایت عظما، 19 بهمن ماه امنیت پایدار، بازدارندگی، پاسدارای از انقلاب اسلامی و 20 بهمن ماه روز مردم سالاری دینی، عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد است.
به گفته وی، 21بهمن ماه روز جهاد، مقاومت و استکبارستیزی و 22بهمن ماه نیز حماسه حضور، عظمت ملت و تکریم سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شده است.
وی، همچنین با اشاره به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی توسط امریکای جنایتکار تصریح کرد: این حرکت تروریستی ازسوی آمریکایی‌ها، نشان از عصبانیت استکبار از گسترش و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی در منطقه و جهان اسلام است.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی و درایت رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی، بیش از 40 هزار مستشار آمریکایی از کشور اخراج شد و با تکیه بر توان داخلی امروز موشکی ایران، مواضع استکبار را در هم کوبید و موجب حیرت جهان شود.
لطفی تاکید کرد: امت اسلامی در ایام‌الله 22 بهمن ماه جواب دندان‌شکنی به استعمار سلطه‌گر انگلیس نیز خواهند داد.
سایر اخبار این روزنامه