مشاور وزیر کشور: وزیر کشور اختلافی با روحانی و نمکی ندارد

روح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور با اشاره به شایعات منتشر شده از سوی شبکه معاند ایران‌اینترنشنال مبنی بر اینکه وی در گفت‌‌وگویی بیان کرده که ۲۳ درصد از قربانیان حوادث آبان۹۸ فاصله نزدیک و به شقیقه شلیک شده بود، گفت: مطلب شبکه معاند ایران اینترنشنال، خلاف واقع و تحریف و تقطیع شده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، او افزود: البته نمی‌توان انتظاری هم از شبکه ایران‌اینترنشنال، شبکه‌های معاند و ضد انقلاب برای انتشار مطالب واقع و به نفع منافع ملی داشت.
جمعه‌ای تصریح کرد: چند شب گذشته در شبکه کلاب هاوس بحثی صورت گرفته بود و آقای محمود صادقی برای چندمین بار ادعا‌های موهومی درباره حوادث آبان‌ماه ۹۸ مطرح کرده بودند و بنده به استناد اظهارات ریاست محترم کمیسیون امنیت ملی که در خرداد ماه سال ۹۹ طی مصاحبه‌ای منتشر شده بود، صحبت کردم و به دفاع از حقیقت بنا به مدارک و مستندات رسمی موجود پرداختم.
او تاکید کرد: حرف‌های آن شب مطلب تازه‌ای نبود و بار‌ها مصاحبه مقامات رسمی کشور و وزیر محترم کشور و جناب آقای ذوالنوری تکرار شده بود و جای تعجب دارد برخی افراد از جمله آقای محمود صادقی نسبت به آن بی توجه بوده و به مستندات بیگانگان و ضدانقلاب متوسل می‌شوند و احساسات عمومی جامعه را جریحه دار می‌کنند؛ البته شبکه ایران‌اینترنشنال هم طبق رسالت ضد ایرانی خود همان حرف‌ها را تقطیع و تحریف کرد.

مشاور وزیر کشور بیان کرد: برخلاف اظهارات اینگونه افراد که ناگفته‌هایی درباره حوادث آبان ماه ۱۳۹۸ وجود دارد، در واقع نظام ناگفته‌هایی از غرض ورزی‌ها و فتنه گری و کینه توزی و خصومت دشمنان دارد که صرفا برای ایجاد امنیت روانی و آرامش اجتماعی فعلا قصد پرداختن به آن را ندارد.
جمعه‌ای درباره اختلاف بین وزیر کشور با رئیس جمهور و وزیر بهداشت نیز گفت: وزیر کشور هیچ اختلافی با رئیس‌جمهوری و وزیر بهداشت ندارد. همه شایعات مطرح شده درباره اختلاف وی با برخی وزرا کذب محض است. آقای رحمانی فضلی هم اکنون به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه خانگی است.
سایر اخبار این روزنامه
هشدارها نسبت به شیوع نوع جدیدی از کرونا مسافری خطرناک از هند رضا دهکی وقایع‌نگاری یک مناظره ناکام راهکارهای ارائه شده کارشناسان تعادل را به بازار سرمایه برمی‌گرداند؟ راهی برای نجات بورس از باتلاق سرخ چرا عده‌ای با احیای برجام مخالفند؟ سهم خانواده های فقیر در جیب کاسبان تحریم پشت پرده نابودی ۳۰ هزار تُن پرتقال در انبارها چیست؟ پیدا کنید پرتقال فروش طمع کار را چرا عربستان به فکر مذاکره با ایران افتاد؟ زمان تغییر در روابط تهران - ریاض روحانی نسبت به شیوع ویروس هندی هشدار داد وضعیت قرمز است ماجرای کودکی که «تیمش را نفروخت» نورافکن روی چهره کودک‌آزاران معاون اول رئیس جمهوری: واکسیناسیون ‎رایگان مطالبه به حق مردم است انصارلله یمن واکنش نشان داد حاشیه سازی های رستم قاسمی مشاور وزیر کشور: وزیر کشور اختلافی با روحانی و نمکی ندارد قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه خبر داد انهدام یک تیم تروریستی در سیستان و بلوچستان ۱۰۰ نماینده خواستار توضیحات قالیباف درباره تغییرات در جداول بودجه شدند راه حل بحران زیست محیطی ناشی از اختلاف آمریکا با چین