لغو کنسرت علی زند وکیلی در مشهد

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از لغو مجوز اجرای کنسرت موسیقی علی زند وکیلی در مشهد خبر داد و صفحه اینستاگرام این هنرمند این خبر را تایید کرد.
به گزارش ایلنا، محمدرضا محمدی (معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی) نیز دراین خصوص گفت: برای برگزاری این کنسرت هیچ مشکلی با هیچ قسمتی نداشتیم اما بنا به دلایلی که مربوط به حوزه کاری خود ما می‌شود و جنس این دلایل بیشتر شبیه دلایل فنی است و ارتباطی به هیچ حوزه دیگری ندارد، در نهایت این اتفاق نیفتاد و اجرای کنسرت موکول به زمان دیگری شد. آن زمان به زودی اعلام و این کنسرت اجرا خواهد شد.
او با اشاره به آنکه برای نخستین بار همه پای کار بودند، گفت: ولی اشکالی پیش آمد که صلاح دانستیم الان این اتفاق نیفتد و در آینده خیلی نزدیک اجرا شود.
گفته می‌شود که قرار بود کنسرت زند وکیلی قرار بود امروز و فردا در آمفی تئاتر برج سپید مشهد و در چهار نوبت برگزار شود که بابت این امر تعدادی بلیت نیز فروخته شده بود اما با اعلام لغو مجوز برگزاری، مبالغ کسانی که از سایت بلیت خریده بودند به آنها مسترد می‌شود. افرادی هم که از موسسه فرهنگی هنری خورشید حکمت پارس بلیت خریداری کرده‌اند، با مراجعه به موسسه می‌توانند مبالغ پرداختی خود را دریافت کنند. همچنین صفحه اینستاگرامی موسسه فرهنگی هنری خورشید حکمت پارس مجری این برنامه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: گروه موسیقی آقای زندوکیلی بنا داشت اجرایی فاخر را با رعایت تمامی شئونات قانونی در شهر امام مهربانیها مشهدالرضا(ع) برگزار نماید که خوشبختانه با اقبال عمومی خراسانیان هنردوست و همچنین همکاری بی‌‌دریغ مسئولان شهر مشهد روبه ‌رو گردید به طوری‌که در ساعات اولیه کل بلیت‌های دو سانس آن به ‌فروش رفت. اما با نهایت تأسف در اواخر آماده‌سازی با مشکلات پیش‌‌بینی نشده روبه ‌رو شده و با کمال شرمساری این اجرا لغو و به زمان دیگری موکول شد.

این موسسه در پست دیگری نوشته است:
حرفی برای گفتن نمی مونه
چندماه به بهترین شکل تمام سعی و تلاش‌مون رو بکار گرفتیم که بدور از هر سیاسی‌کاری یک قدم موثر برای فرهنگ و هنر شهر دوست داشتنی‌مان برداریم اما نشد.
از دادستان محترم مرکز استان بسیار متشکریم که با حمایت قانونمند فرصت گفتگو و تعامل را فراهم نمودند.
هرچند شرمنده فرهیختگان هنردوست و خردمند همشهری شدیم ولی بازهم تلاش می‌کنیم با تعامل و همفکری و گفتگوی بیشتر و حمایت همشهریان عزیز در برنامه بعدی سربلند و روسفید باشیم.
علی زندوکیلی نیز در استوری صفحه اینستاگرامش با انتشار عکس دوم ضمن تایید خبر لغو کنسرتش در مشهد نوشت:
هو المحبوب
گروه موسیقی آقای علی زندوکیلی بنا داشت اجرایی فاخر را با رعایت تمامی شئونات قانونی در شهر امام مهربانی‌ها، مشهدالرضا برگزار نماید که خوشبختانه با اقبال عمومی خراسانیان هنردوست و همچنین همکاری بیدریغ مسئولین محترم شهر مشهد روبه رو گردید. بطوریکه در ساعات اولیه کلیه بلیت‌های دوسانس به فروش رفت.
اما با نهایت تاسف در اواخر آماده‌سازی با مشکلات پیش‌بینی نشده روبرو شده و با کمال شرمساری این اجرا لغو گردید.
از حمایت بی‌دریغ شما هنردوستان عزیز کمال سپاس را داریم.