تمامی نیاز نیروهای مسلح را طراحی و تولید می‌کنیم

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با حضور در مجموعه سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع از مراحل ساخت ناوشکن دماوند بازدید کرد.
به گزارش ایسنا، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش به همراه امیر دریادار امیر رستگاری رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش از پروژه‌های در دست اقدام سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بندر انزلی بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت ساخت ناوشکن دماوند قرار گرفت.
امیر دریادار سیاری پس از بازدید، ضمن ابراز رضایت و قدردانی از تلاش‌های متخصصین صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: به برکت انقلاب اسلامی و خودباوری به وجود آمده در فرزندان این سرزمین و البته تلاش شبانه‌روزی متخصصین و کارکنان سازمان صنایع دریایی به جایگاهی رسیده‌ایم که تمامی نیاز نیروهای مسلح را طراحی و تولید می‌کنیم و توانسته‌ایم در عرصه دریا به خوبی از منافع کشورمان در آب‌های آزاد دفاع کنیم. وی تصریح کرد: تا زمانی که به توانمندی‌های خود ایمان داشته باشیم می‌توانیم پیشرفت کنیم، اما اگر این ایمان و خودباوری را از دست بدهیم تحت تسلط دشمن قرار می‌گیریم. رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش خاطرنشان کرد: پیشرفت‌های دفاعی کشور در زیر سایه شدیدترین تحریم‌ها صورت گرفته است پس باور داریم که هرچه بخواهیم می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم؛ خودباوری و اعتماد به جوانان در صنایع دریایی موجب شده در حوزه دریا هیچ کمبودی نداشته باشیم.  دریادار رستگاری رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع نیز در جریان این بازدید با ارائه گزارشی، روند فعالیت‌ها و پروژه‌های سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع را تشریح کرد.
ناوشکن دماوند در حال ساخت توسط سازمان صنایع وزارت دفاع در حوزه رانش، تسلیحات سامانه‌های راداری، سوناری، هدایت آتش و مخابراتی نسبت به فروند قبلی ارتقا یافته و در آینده نه چندان دور پرچم جمهوری اسلامی ایران را در دریای صلح و دوستی خزر به اهتزاز در خواهد آورد.