قاصدک 24
بلیط هواپیما سفرمارکت

تدابیر جدی بیمارستان مسیح دانشوری همزمان با افزایش مراجعه بیماران کرونایی

به گزارش کیهان، جلسه فوق‌العاده شورای علمی بیمارستان مسیح دانشوری با هدف بررسی و بسیج هر چه بیشتر امکانات و تجهیزات مرکز برای ارائه خدمات حداکثری درمانی به هموطنان دیروز تشکیل شد.
در این جلسه و با حضور معاونین و مسئولین بخش‌های مختلف بیمارستان راهکارهای ارائه خدمات بیشتر و متناسب با شرایط جدید به کلیه مراجعه کنندگان بررسی شد.
ولایتی رئیس ‌بیمارستان مسیح دانشوری در این جلسه ضمن تاکید بر بهره‌برداری حداکثری از امکانات موجود، تاکید کرد: از ابتدای آغاز شیوع کرونا تاکنون بیمارستان مسیح دانشوری با جدیت در خط مقدم مبارزه با این ویروس اقدام و تلاش نمود و در حال حاضر هم باید با تمام تلاش و همراهی کادر درمانی بیمارستان بر این مهم تمرکز داشت که حتی‌الامکان هیچ مراجعه‌کننده‌ای بدون دریافت خدمات درمانی بیمارستان را ترک نکند و دست‌اندرکاران اهتمام لازم به منظور پذیرش و در صورت لزوم بستری هر چه بیشتر مراجعه کنندگان را در نظر داشته باشند.
وی با تقدیر از تلاش‌های مدافعان سلامت در سراسر کشور و به ویژه همکاران بیمارستان مسیح دانشوری که دلسوزانه و مجدانه، مقاومت، ایستادگی و مجاهدت کردند، اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر سلامت و آرامش با از بین رفتن این ویروس به جامعه بازگردد.