کیوسک؛ 9 جولای

نیویورک‌تایمز

نیویورک‌تایمز در گزارش اصلی خود به دفاع بایدن با خروج نیروهای نظامی آمریکا از مناطق مهم افغانستان پرداخته و نوشته است در افغانستان شهرها می‌جنگند و مردم هزینه می‌دهند. این در حالی است که رئیس‌جمهوری آمریکا تأکید کرده ملت افغانستان را برای ساختن آینده این کشور حمایت می‌کند.

 

گاردین

گاردین گزارش داد سفرهای تابستانی به 100 کشور با کاهش ضرورت قرنطینه برای دو بار واکسینه‌شده‌های انگلیس، دوباره باز می‌شود. این مقاله می‌گوید وزیران «در» را برای مسافران تعطیلات تابستانی باز کردند.

اما ساکنان خارج از کشور که از طریق سیستم بهداشت و درمان انگلیس واکسن دریافت نکرده‌اند، در بازگشت به کشور بازهم ملزم به رعایت قرنطینه دو هفته‌ای هستند. گرت ساوت گیت، تصویر اصلی این روزنامه در آستانه فینال یورو 2020 انگلیس در روز یکشنبه است.

دیلی‌میل

دیلی‌میل می‌گوید برنامه سیستم بهداشت و درمان انگلیس برای  Covid-19 تغییر خواهد کرد تا «تعداد افرادی که از آنها خواسته می‌شود به طور جداگانه قرنطینه شوند، کاهش یابد.»

در این مقاله سیستم خودقرنطینگی، بحث‌برانگیز توصیف و عنوان شده در این سیستم احتمال رشد اقتصاد فلج در حالت فعلی وجود دارد.

در حال حاضر از کسانی که به عنوان مخاطبان نزدیک با فرد کووید مثبت ثبت‌نام‌ کرده‌اند،درخواست می‌شود تا 10 روز در قرنطینه به سر ببرند.