قاصدک 24
بلیط هواپیما سفرمارکت

مسئولان با فوریت مسئله آب خوزستان را حل کنند

آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در جلسه این شورا، با عرض تبریک به مناسبت ایام پر خیر و برکت ماه ذی‌الحجه و روز عرفه و اعیاد قربان و غدیر اظهار داشت: در بهترین ایام سال بعد از ماه مبارک رمضان قرار داریم و از خداوند منان می‌خواهیم که فرصت بهره‌برداری از فیوضات این روز‌های عزیز را به ما عطا کند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، وی روز عرفه را روز عید و بندگی برای مومنان دانست و افزود: بهترین دعا‌های سال، در این ایام به ویژه روز عرفه است که باید از آن بهره کافی و وافی را ببریم.
آیت‌الله جنتی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منا، از خداوند خواست تا انتقام خون این شهدا را از حکومت ظالم سعودی بگیرد.
دبیر شورای نگهبان اعیاد قربان و غدیر را بهترین زمان برای کمک به فقرا عنوان کرد و متذکر شد: از فرصت این روز‌های عزیز همه استفاده کنیم و به ایتام، فقرا و سادات کم بضاعت در حد توان به هر نحوی کمک کنیم تا ان‌شاءالله مورد مرضی خداوند قرار گیرد.
وی در بخش پایانی از سخنان خود به معضل آب در خوزستان‌اشاره و تاکید کرد: با برادران و خواهران ایمانی خود در استان خوزستان ابراز همدردی می‌کنیم و از مسئولان می‌خواهیم با فوریت مشکلات آنان به ویژه مسئله آب را حل کنند و نباید از هیچ کمکی در حل این مسئله دریغ شود؛ بنده و اعضای شورای نگهبان نیز در کنار مردم شریف و عزیز خوزستان هستیم و به اندازه توان و مسئولیت خود برای رفع مشکلات آنان تلاش می‌کنیم.