پیکر مطهر ۸ تن از شهدای مدافع حرم به کشور بازگشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اداره ایثارگران کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از شناسایی و بازگشت پیکر مطهر هشت تن از شهدای مدافع حرم به میهن اسلامی خبر داد.
در بخشی از اطلاعیه این اداره آمده است: با تلاش شبانه‌روزی گروه تفحص تعاون رزم ایثارگران سپاه و نیروی قدس برای تفحص و کشف پیکر مطهر شهدا، با الطاف خداوند متعال هویت پیکر مطهر هشت شهید مدافع حرم از استان‌های تهران، گلستان، کرمانشاه، قزوین و گیلان از طریق تطبیق نمونه DNA در مرکز ژنتیک نور دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله سپاه شناسایی و تأیید شده و به میهن اسلامی بازگشته است.
پیکر مطهر این شهدای عزیز برای طواف و زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) عازم مشهد مقدس خواهد شد و پس از طواف در ضریح مطهر امام هشتم توسط خادمان آن آستان مقدس به زادگاه خویش رهسپار خواهند شد.
همچنین مراسم‌های تشییع و خاک‌سپاری پیکر مطهر شهدا در استان‌ها متعاقباً اعلام خواهد شد.


شایان ذکر است اخبار مربوط به کشف و تأیید هویت پیکر مطهر شهدای مدافع حرم صرفاً از طریق ایثارگران کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اطلاع ملت شهیدپرور ایران خواهد رسید.
اسامی شهدای مدافع حرم تازه شناسایی شده به این شرح است:1-شهید مهدی ذاکرحسینی از تهران2 ـ شهید علی آقاعبداللهی از تهران3‌ـ شهید حسن اکبری از تهران4 ـ شهید سید مصطفی صادقی از تهران5 ـ شهید رضا عباسی از کرمانشاه6 ـ شهید غلامعلی تولی از گرگان7‌ـ شهید محمدرضا یعقوبی کیاسه از گیلان8 ـ شهید الیاس چگینی از قزوین.