دشمنان در نبرد سیاسی هم شکست خواهند خورد

روز جمعه باشکوه‌ترین حماسه سیاسی در ایران خلق خواهد شد و ملت بار دیگر مشتی محکم بر دهان دشمن خواهند کوبید و نشان خواهند داد که برای خواست دشمن ذره‌ای ارزش قائل نخواهند بود. 
به گزارش سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجتماع زائران و مجاوران حضرت ولی عصر (عج) در مراسم «حریفت منم» گفت: انقلاب اسلامی ایران با فلسفه ظهور آغاز شد و فلسفه ظهور، حکومت مستضعفان بر زمین است و از آن روزی که انقلاب اسلامی ایران با تدبیر امام خمینی (ره) درخشید، بیرق اسلام در جهان برافراشته شد و عظمت مسلمانان که از سوی کفار و مشرکان به یغما رفته بود به مسلمانان بازگشت. وی ادامه داد: با پیروزی این انقلاب الهی عَلم‌های جهاد در برخی کشور‌ها برافراشته شد و برخی از سیطره سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اقتصادی بیگانگان آزاد شدند و بانگ آزادی و عدالت در آن‌ها پیچید و فضایل الهی و اسلامی در آن‌ها جاری شد. 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب ایران، طواغیت از این جامعه رخت بر بستند و حکومت الهی بر این سرزمین حاکم شد، تصریح کرد: هر گاه نور خدا در بخشی از زمین جلوه‌گر می‌شود کافران، مشرکان و منافقان نمی‌توانند این تجلی و درخشش را ببینند و می‌خواهند این نور را خاموش کنند. این انقلاب زمینه‌ساز عصر ظهور و جریانی حقیقی در عالم است که در برابر صف‌آرایی‌های دشمنان در همه ابعاد ایستاده و امروز به فرموده رهبر معظم انقلاب به قله نزدیک است.
 سردار سلامی ادامه داد: دشمنان ایران تمام شئون زندگی ملت را به میدان جنگ تبدیل کردند تا حکومتی مبتنی بر اسلام و بدون وابستگی به آنان بر روی زمین باقی نماند. وی با تأکید بر اینکه دشمنان همه توان خود را به کار بستند تا ملت ایران از راهی که آمدند خسته و پشیمان شوند، ابراز کرد: آن‌ها همه راه‌ها را رفتند ولی با اتحاد و انسجام ملت ایران به در بسته خوردند. کشور ما سرزمین امام زمان (عج) است و ایشان نایب خود را یاری می‌دهند. فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان هیچ گاه از سر مسلمانان دست بر نمی‌دارند، گفت: امروز جنایات دشمنان را در فلسطین می‌بینیم، آن‌ها می‌خواهند با کشتن کودکان، زنان و مردم بی‌دفاع برای خود پیروزی کسب کنند، ولی مردم غزه با مشق اتحاد و مقاومت به عالم اعلام کردند که همزیستی با رژیم صهیونستی امکان‌پذیر نیست. ما به پیروزی این عزیزان ایمان داریم و می‌دانیم نصرت الهی با مؤمنانی است که در این جنگ نابرابر دست از مقاومت بر نمی‌دارند. 


سردار سلامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ملت ایران در حال آماده شدن برای خلق حماسه سیاسی دیگری هستند، گفت: دشمنان تلاش می‌کنند مردم را از حضور در پای صندوق‌های رأی منصرف کنند، ولی ملت می‌دانند که این نبردی سیاسی بین ما و دشمنان ماست که خواهان از بین رفتنمان هستند و می‌خواهند ما را از اسلام جدا کرده و اراده ما را از بین ببرند. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: روز جمعه باشکوه‌ترین حماسه سیاسی در ایران خلق خواهد شد و ملت بار دیگر مشتی محکم بر دهان دشمن خواهند کوبید و نشان خواهند داد که برای خواست دشمن ذره‌ای ارزش قائل نخواهند بود.