عصر طلایی تمدن اسلام تحت تأثیر انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های رهبر معظم انقلاب در حال آغاز است

  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا نمادی است از اینکه تمدن غرب در حال غروب است ولی عصر طلایی تمدن اسلام تحت تأثیر انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های رهبر معظم انقلاب در حال آغاز است.
مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت شهدای راه قدس؛ سردار محمدرضا زاهدی، سردار محمد مهدی حاج رحیمی و همراهانشان در حادثه کنسولگری ایران در سوریه با حضور جمعی از مقامات لشکری و کشوری در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
به گزارش فارس، در این مراسم سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار محمدرضا فلاح‌زاده جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه، سردار ایرج مسجدی مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه، سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه و جمعی از فرماندهان لشکری و کشوری حضور داشتند.
گفتنی است؛ در جنایت حمله موشکی هواپیماهای رژیم صهیونیستی در ۱۳ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق، سرداران رشید مدافع حرم سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی و سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی‌رحیمی از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و ۵ تن از مستشاران و افسران همراه آنان به نام‌های حسین امان‌اللهی، سیدمهدی جلادتی، محسن صداقت، علی آقا‌بابایی و سیدعباس صالحی روزبهانی به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.


سرلشکر سلامی: 
همه راه‌های نفوذ دشمنان به جهان اسلام
باید بسته شود
فرمانده کل سپاه در این مراسم گفت: فلسفه و رسالت عمیقی که در ورای شهادت فرزندان اسلام وجود دارد، رسالتی عظیم است که در امتداد رسالت انقلاب اسلامی ایران قرار دارد.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه هدف اصلی انقلاب احیای مجدد عظمت اسلام در عصر حاضر و‌ نجات امت اسلام از بردگی طاغوت بود، اظهار کرد: قتال در راه مظلومان مسلمانی که تحت سیطره اشرار عالم قرار دارند برای ما که پاسداران انقلاب هستیم زیباترین مسئولیت و ماموریت است.
وی تأکید کرد: عالم استکبار با محوریت آمریکا برای سیطره بر جهان اسلام هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد.
فرمانده کل سپاه اظهار کرد: استکبار جهانی، مسلمانان را در یک هویت واحد و ساختار یکپارچه می‌بیند؛ آرایه‌ای متصل، به هم پیوسته و تفکیک‌ناپذیر که دنیای غرب به واسطه ظرفیت‌های پایان‌ناپذیر این جغرافیای مهم جهان به فکر سیطره کامل بر آن است.
سرلشکر سلامی تصریح کرد: دشمن، همه جهان اسلام را به صورت یکپارچه هدف قرار داده است و می‌خواهد هویت فرهنگی مسلمانان را غارت و آنان را با فرهنگ غرب عجین کند.
وی اظهار کرد: استکبار خواهان تسلط بر ایران، عراق، سوریه، لبنان، یمن و سایر بلاد اسلامی است و می‌خواهد اسلام را از آنها بگیرد و ثروت آنها را به یغما ببرد. ما همه مسلمانان سوار یک کشتی هستیم. اگر دشمن به یک سرزمین اسلامی رخنه کند، سعی می‌کند به سایر نقاط هم رخنه کند و لذا همه راه‌های نفوذ دشمنان باید بسته شود، این منطق ماست که در شرق مدیترانه راه را بر دشمن می‌بندیم و سطح نبرد را گسترده می‌کنیم تا با دشمن مقابله کنیم و تجزیه شود.
فرمانده کل سپاه گفت: سرزمین‌های اسلامی باید میدان جهاد علیه مستکبران باشد چون ما دارای دشمن مشترک و سرنوشت‌ و آرمان مشترک هستیم. نمی‌توانیم جدای از هم زندگی کنیم.
سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه مبارزه چهل و شش ساله انقلاب اسلامی با مستکبران برای این است که سرزمین‌های اسلامی در احاطه مستکبران نباشد، بیان کرد: ما باید از سرمایه‌ها و هویت‌های خود دفاع کنیم. وظیفه نیروی قدس پر کردن زوایای نفوذ دشمن به عالم اسلام است. با این کار هم از امنیت ملی کشور خودمان و هم از امنیت و عزت سایر مسلمانان دفاع کرده‌ایم.
وی تاکید کرد: هرکجا مستکبران پای گذاشتند فقر و آوارگی و کشتار انجام دادند و لذا اینها فقط می‌توانند قتل عام کنند و پیکر مسلمانان را زیر آوارها دفن کنند.
وی اظهار کرد: این وضعیت برای ما قابل تحمل نیست. به همین دلیل این شهدا وارد میدان شدند. شهید زاهدی چهل و شش سال لباس جهاد را از تن بیرون نیاورد ‌و حتی یک لحظه میدان را ترک نکرد. همان‌طور که حاج قاسم هم این کار را انجام داد. اینها برای آرامش امت جان و خانواده‌های خود را فدا کردند.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه عمر دشمنان رو به زوال است، گفت: طوفان‌الاقصی اسرائیل را تا مرز مرگ مغزی پیش برد و نشان داد این رژیم چقدر آسیب‌پذیر و بیت او چقدر عنکبوتی است لذا آنها فاقد پایداری هستند.
منفورترین رژیمی که روی زمین وجود دارد
 اسرائیل و آمریکایی است که
از آن دفاع می‌کند
سرلشکر سلامی اظهار کرد: منفورترین رژیمی که روی زمین وجود دارد اسرائیل و آمریکایی است که از آن دفاع می‌کند، اسرائیل با حمایت نظامی و سیاسی آمریکا و تنفس مصنوعی غرب توانسته به این حیات در آستانه تمام شدنش ادامه دهد.
وی تصریح کرد: در ادامه این طوفان سهمگین، وعده صادق ضربه مهلکی بر پیکره این رژیم سفاک بود و نشان داد پرتراکم‌ترین منطقه پدافندی جهان با پشتیبانی آمریکا، انگلیس، فرانسه و برخی کشورهای عرب در مقابل یک هجوم محدود چقدر شکست پذیر است.
فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه به پایان عمر سیاسی رژیم صهیونیستی نزدیک می‌شویم، گفت: امروز جغرافیای سیاسی آمریکا در جهان کوچک شده است و آمریکا از نظر اخلاقی در جهان ورشکسته است.
سرلشکر سلامی بیان کرد: مارپیچ نزولی قدرت آمریکا سالهاست آغاز شده است.
وی خاطرنشان کرد: آمریکا نمادی است از اینکه تمدن غرب در حال غروب است ولی عصر طلایی تمدن اسلام تحت تأثیر انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های رهبر معظم انقلاب در حال آغاز است.
فرمانده کل سپاه گفت: امروز امت ما سرافراز بوده و آرزوهایش در حال تحقق است، ملت ما پای آرمان‌های شهدا ایستاده است و ما نیز راه شهدا را ادامه می‌دهیم.
سایر اخبار این روزنامه
ضرورت هماهنگی دستگاه‌ها در به‌کارگیری سامانه جامع تجارت اسرائیل در تنگنای توافق دوحه (یادداشت روز) اخبار ویژه حملات ترکیبی مقاومت علیه اسرائیل همزمان با تحولات رفح! بهره‌برداری از ۱۱۰۰ پروژه عمرانی در سفرهای استانی رئیسی عصر طلایی تمدن اسلام تحت تأثیر انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های رهبر معظم انقلاب در حال آغاز است اسرائیل حریف حماس نشد زنان و کودکان رفح را گروگان گرفت گزارش تارنمای اینترسپت از شکنجه دانشجویان بازداشتی در آمریکا نیچروان بارزانی: اجازه نمی‌دهیم اقلیم کردستان مرکزی برای تهدید ایران شود نشست رئیس قوه قضائیه با وزیر آموزش و پرورش و جمعی از معلمان نمونه کشور کشورهای میزبان متهمان پرونده گروهک منافقین مجرم محسوب می‌شوند مأمور پلیس هرمزگان در مبارزه با قاچاقچیان سوخت به شهادت رسید مبارزه با استقراض از بیگانگان  ضرورت هماهنگی دستگاه‌ها در به‌کارگیری سامانه جامع تجارت ضرورت هماهنگی دستگاه‌ها در به‌کارگیری سامانه جامع تجارت