یحیی؛ همچنان پدیده

بالاخره پس از حواشی فراوان با حمایت و پیگیری مالک باشگاه شهر خودرو، یحیی گل محمدی در این تیم ماندنی شد.در طی دو روز گذشته حواشی زیادی پیرامون باشگاه پدیده شهر خودرو مبنی بر رفتن یحیی گل محمدی وجود داشت.تا به حدی که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از توافق اولیه با گل محمدی خبر داد و اعلام کرد که گل محمدی به زودی به عنوان سرمربی تیم ملی امید معرفی خواهد شد.اما پس از این سم پاشی و حواشی که بوجود آمد،مالک باشگاه با توجه به قولی که به مردم مشهد داد،موفق شد رضایت گل محمدی را جلب کند و شب گذشته قرارداد ۲ ساله با این سرمربی امضا شد.
این درحالی است که بازی هایی که باعث شد نماینده فوتبال استان«پدیده» لیگ لقب بگیرد و با بازی های زیبا و تماشایی همیشه مورد تحسین کارشناسان و مربیان حریف باشد. از طرفی این تیم امسال با حضور مالک جدید جان تازه ای گرفت و در کنار گل محمدی قطعا می تواند در سال آینده درخشش های بیشتری داشته باشد.
امضای قرارداد 2ساله
  بر این اساس مالک باشگاه پدیده شهر خودرو در این باره گفت: قول داده بودم تا یحیی گل محمدی را حفظ کنیم و به لطف خدا و عنایت امام رضا(ع) و تصمیم خود او ، این اتفاق افتاد.  فرهاد حمیداوی در خصوص تمدید قرار داد گل محمدی با این تیم اظهار کرد: ما جلسات مختلفی را با یحیی برگزار کرده بودیم و در این بین فدراسیون فوتبال هم به او پیشنهاد هدایت تیم ملی را داد.  وی افزود:  شرایط به گونه ای رقم خورد که در امضای قرار داد کمی تاخیر افتاد که در این موضوع به گل محمدی حق می دهم. به هر شکل هدایت تیم ملی ایران در هر رده ای که باشد یک افتخار بزرگ به شمار می آید و من هم خوشحالم که سرمربی تیم پدیده شهر خودرو گزینه اصلی هدایت تیم ملی امید بوده است. حمیداوی تصریح کرد: بعد از پیشنهاد فدراسیون به گل محمدی ، هواداران بیشمار ما از این موضوع به واقع ناراحت شدند و به شکل های مختلف آن را عنوان کردند. ما نیز با فدراسیون فوتبال و آقای تاج صحبت کردیم و شرایط تیم خودمان و هواداران و یحیی را توضیح دادیم و در نهایت نیز با گل محمدی قرار داد خودمان را امضا کردیم.
 مالک باشگاه پدیده شهر خودرو افزود: من این قول را به هواداران و مردم خراسان داده بودم که یحیی را در تیم حفظ می کنم و به لطف خدا و عنایت امام رضا(ع) و تصمیم خود او ، این اتفاق افتاد. وی ادامه داد: ما برنامه های خودمان را برای فصل جدید با گل محمدی عنوان کردیم و از همین فردا برای انجام آن پاشنه کفش هایمان را بالا می‌کشیم.
حمیداوی افزود: طی چند هفته آینده و در یک نشست خبری برنامه های فصل آینده تیم را اعلام خواهیم کرد. آنچه که در ابتدا لازم بود و قول هم داده بودم حفظ گل محمدی بود که خدا را شکر محقق شد و ان‌شاء ا... در ادامه نیز خبر های خوب بیشتری خواهیم داشت.