حجت‌الاسلام رئیسی: هرجا سخن از یک پروژه عظیم ملی است، نام سپاه می‌درخشد

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه سپاه، پناه مردم در همه حوزه‌ها ازجمله در حوزه خدمت‌رسانی و سازندگی است گفت که هرجا سخن از یک پروژه عظیم ملی است، نام سپاه می‌درخشد.
به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه به همراه سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه، سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و اسماعیلی رئیس حوزه ریاست و سخنگوی قوه قضاییه صبح امروز با حضور در رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی نیروی زمینی سپاه، از بیمارستان سیار تخصصی ۵۰۰ تختخوابی شهید آیت‌الله صدوقی بازدید کرد.
رئیس دستگاه قضا با حضور در بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی، از تجهیزاتی نظیر MRI، سی.تی.اسکن و اکسیژن‌ساز سیار، سامانه کنترل و فرماندهی ارتباطات پزشکی، سامانه جراحی تاکتیکی، آشپزخانه صنعتی سیار و بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه بازدید کرد.
رئیسی سپس با حضور در نقاهتگاه‌های ویژه برادران و خواهران، اقدامات صورت گرفته توسط نیروی زمینی سپاه در عرصه خدمت به کشور برای حل بحران کرونا را مشاهده کرد.


رئیسی در حاشیه این بازدید گفت: توفیقی است برای بنده که از توانایی‌های مثال‌زدنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه بهداشت و درمان بازدید داشته باشم.
وی با بیان اینکه بیمارستان صحرایی شهید آیت‌الله صدوقی، بیمارستان مجهز و به‌روز و کار ارزشمندی بود، تصریح کرد: این توانایی که پیرو دستور قرآن کریم مبنی بر «وَاَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ» است، از جمله توانایی‌هایی است که امروز در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پرتو رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا وجود دارد. این توانایی برای مردم بسیار امیدبخش و برای دشمنان بسیار ناامیدکننده است.
رئیس قوه قضاییه افزود: این توانایی که نیروهای مسلح ما می‌توانند تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند، به برکت انقلاب اسلامی وجود دارد.
رئیسی با بیان اینکه امروز هرجا سخن از خدمت است، نام سپاه می‌درخشد، بیان کرد: در کمک و مساعدت به مردم در حوزه آفات و بلایای طبیعی و همچنین خدمتگزاری به مردم در مقابل ویروس منحوسی که سلامت جامعه را تهدید می‌کند، نام سپاه می‌درخشد.
وی خاطرنشان کرد: این رزمایش عظیم که از سوی قرارگاه امام‌رضا(ع) در سراسر کشور توسط نیروهای مسلح و ازجمله نیروی زمینی سپاه انجام می‌شود و به میدان آوردن نیروهای جهادی در این عرصه و اینکه طلاب و بسیجیان در این میدان در کنار مردم هستند و مردم احساس تنهایی نمی‌کنند، کار بسیار ارزشمندی است
رئیسی با اشاره به گزارش‌هایی که توسط فرماندهان بیان شد، گفت: این گزارش‌ها حاکی از آن است که سپاه با تمام توانایی در میدان و در کنار مردم حضور دارد تا به مردم امید دهد و پناهی برای مردم باشد.
رئیس قوه قضاییه اظهار کرد: امروز اگر این جمله را به کار ببرم، حتما مبالغه نیست که سپاه، پناه مردم در همه حوزه‌ها ازجمله در حوزه خدمت‌رسانی و سازندگی است. هرجا سخن از یک پروژه عظیم ملی است، نام سپاه می‌درخشد و این مجموعه با استفاده از با تجربه‌ترین و متخصص‌ترین نیروها کارها و پروژه‌های عظیم کشور را انجام می‌دهد.
رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: آنچه قرآن کریم به ما می‌آموزد، برخورد با شرور نفسانی و انسانی است و این یعنی در مقابله با افراد شرور، مستکبر و ماجراجو که می‌خواهند امنیت کشور را به خطر بیندازند، ایمان داشتن، استقامت داشتن، ایستادگی کردن و دشمن را زمینگیر کردن. در عرصه‌های مختلف در شرق و غرب کشور، در هوا و دریا و زمین جلوه‌های ایستادگی سپاه در مقابل شرارت‌های دشمن از جمله آمریکایی‌ها را دیده‌ایم که چگونه در برابر این شرارت‌ها به خدا پناه بردند و به خدا پناه بردن یعنی ایمان داشتن در دل و مقاومت در عمل و ایستادگی.
سایر اخبار این روزنامه
آیا باید از شمار بالای بینندگان لایوهای اینفلوئنسرهای اینستاگرامی نگران بود؟ شاخ‌های اینستاگرامی و هراس‌های اخلاقی کورش الماسی مالکیت خصوصی و مالکیت ملی گزارش تفریغ بودجه 97 بالاخره در بهار 99 قرائت شد از حقوق‌های نجومی «ابتکار» راهکارهای پیش‌روی دولت برای جبران کسری بودجه و حمایت از کسب‌وکارها را بررسی کرد «ابتکار» آسیب‌های بحران کرونا بر چرخه تولید کتاب را بررسی می‌کند کرونا، به ضرر نشر، به نفع ای‌بوک! چگونه شی ‌جین پینگ توانسته تاکنون برنده مبازره جهانی با کرونا باشد؟ «دیپلماسی ماسک» چینی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبر داد لغو مرخصی‌ نمایندگان مجلس «ابتکار» از لابی‌های چهره‌های اصولگرایی برای ریاست مجلس یازدهم گزارش می‌دهد لابی چراغ خاموش قالیباف بدون رعایت فاصله مجاز رئیس‌جمهوری در جلسه ستاد اقتصادی دولت: وام یک میلیون تومانی یارانه‌بگیران تبدیل به قرض‏الحسنه شد سندرز رسما از بایدن حمایت کرد اتحاد برای شکست ترامپ قصه پرغصه کرونا بهروز بنیادی حجت‌الاسلام رئیسی: هرجا سخن از یک پروژه عظیم ملی است، نام سپاه می‌درخشد معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: اعطای وام ۵۰۰ میلیون تومانی به تعاونی‌های تولیدکننده اقلام بهداشتی