سلام ایران

هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می‌شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم. با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید
تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظــــــر مـــردم


افزایش نرخ اینترنت/ کریم جوانمردی: از وزیر محترم ارتباطات تقاضامندم که افزایش نرخ اینترنت را پیگیری کنند. چون نرخ اینترنت افزایش چشمگیری یافته است.
کارت ملی/ شعیب خامسی: حدود دو سال قبل برای تعویض کارت ملی هوشمند اقدام کردم که برای همسر و فرزندم آماده و ارسال شد اما برای اینجانب هنوز صادر نشده است.علت را که جویا شدم اعلام کردند به‌دلیل مشکلات فنی فعلاً صادر نمی‌شود. از مسئولان محترم درخواست پیگیری دارم.
نصب علایم راهنمایی و رانندگی در جاده شمشک/ آقای روبرت: جاده تهران- شمشک خط‌کشی و علایم کافی راهنمایی و رانندگی ندارد. با توجه به باریک بودن جاده و تردد زیاد خودرو در یک طرف آن نیاز هست که علایم کافی راهنمایی و رانندگی مخصوصاً در شب و خط‌کشی جاده صورت پذیرد.
افزایش نیافتن وام بازنشستگان تأمین اجتماعی/یک شهروند: علت افزایش نیافتن وام ضروری بازنشستگان تأمین اجتماعی چیست؟ چرا این وام افزایش نمی‌یابد؟
امتناع برخی از داروخانه‌ها از دفترچه سلامت/ آقای خامس تیموری: اخیراً برخی از داروخانه‌ها از دریافت دفترچه‌های سلامت امتناع می‌ورزند و به‌صورت آزاد حساب می‌کنند و می‌گویند ما با این دفترچه‌ها قرارداد نداریم. جا دارد که مسئولان محترم وزارت بهداشت نظارت بیشتری در این خصوص داشته باشند.