اعلام آمادگی جنبش نجباء عراق برای مبارزه با رژیم صهیونیستی در کنار سیدحسن نصرالله

  جنبش نجباء عراق در بیانیه‌ای اعلام کرده «ما برای نقش‌آفرینی در معادله‌ بازدارندگی که سیدحسن نصرالله از آن پرده برداشت، آمادگی کامل داریم تا رفیق راه بوده‌، خونمان آمیخته شود».
به ‌دنبال پاسخ موشکی حزب‌الله لبنان به حمله هوایی رژیم صهیونیستی، جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء عراق بیانیه‌ای را صادر و بر حمایت کامل و قاطع خود از مقاومت اسلامی لبنان تاکید کرد: «ما برای نقش‌آفرینی در معادله‌ بازدارندگی که سیدحسن نصرالله از آن پرده برداشت، آمادگی کامل داریم تا رفیق راه بوده، خون‌مان آمیخته شود و در موضعی یکپارچه و متحد باشیم». در این بیانیه با انتقاد از سهل‌انگاری و انفعال برخی طرف‌های منطقه‌ای در قبال رویکرد تجاوزکارانه اشغالگران آمریکایی و صهیونیستی آمده: «سرانگشت رزمندگان مقاومت روی ماشه بوده و در آمادگی کامل به‌سر می‌برند؛ مجاهدانی که در هر میدانی حضور دارند تا طعم شکست و نابودی را به اراذل اشغالگر بچشانند... واکنش حزب‌الله حساب شده بود و ثابت کرد که این گروه از هیچ سرزنشی هراس ندارد...این پاسخ نشان داد که اشغالگران علی‌رغم همه تکاپویشان برای بقا، در مسیری رو به زوال قرار دارند».
سایر اخبار این روزنامه
تشکر رهبر انقلاب از مدال‌آوران کشورمان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو عبور از خام‌فروشی نفت ساخت یک میلیون مسکن حساب و کتاب‌های منطقه (یادداشت روز) اخبار ویژه اعلام آمادگی جنبش نجباء عراق برای مبارزه با رژیم صهیونیستی در کنار سیدحسن نصرالله حضور سرزده «اژه‌ای» در بندهای امنیتی زندان اوین و گفت‌و‌گوی چهره به چهره با متهمان شروع و پایان خوب ایران در المپیک / گنج‌زاده تنها طلای تاریخ کاراته را به‌دست آورد ضرب‌الاجل یک هفته‌ای رئيس‌جمهور برای تحول در مقابله با کرونا رسانه مهم‌ترین سلاح قدرت‌های بزرگ است باید قوی‌تر و هوشمندانه‌تر عمل کنیم دلایل عدم احراز صلاحیت علی لاریجانی به وی اعلام شده است هیچ‌وقت برای حسـن آرزوی شهادت نکردم صهیونیست‌ها: به دنبال جنگ با حزب‌الله نیستیم! رسانه مهم‌ترین سلاح قدرت‌های بزرگ است باید قوی‌تر و هوشمندانه‌تر عمل کنیم رسانه مهم‌ترین سلاح قدرت‌های بزرگ است باید قوی‌تر و هوشمندانه‌تر عمل کنیم