بلیط هواپیما

نماینده دادستان مطرح کرد افشای اطلاعات موشکی ایران از سوی جمشید شارمهد

نماینده دادستان در جلسه رسیدگی به پرونده جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر اظهار داشت که افشای اطلاعات موشکی سپاه و سایت های موشکی ایران از اتهامات او است.
به گزارش ایسنا، حسنی اعتماد نماینده دادستان در چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر در ادامه قرائت کیفرخواست اظهار داشت: اتهام بعدی متهم افشای اطلاعات طبقه بندی شده در خصوص مختصات موشکی سپاه از طریق رادیوی ماهواره ای تندر است، متهم جمشید شارمهد در برنامه تلویزیونی خود در ۱۶ مهر ۹۶ اظهار می دارد انجمن پادشاهی در نظر دارد محل دقیق ۱۰ سایت جدید موشکی ایران را افشا نماید. در ادامه مختصات برخی از سایت های موشکی ایران را بیان می کند.
وی تصریح کرد: متهم جمشید شارمهد در اقاریر خود در این خصوص بیان داشته در مورد مختصات ۱۵ آشیانه موشکی سپاه که به دستمان رسیده بوده شخصی به نام حسین احدی که اطلاعات دیگری نیز داشت می خواست به ما بفروشد ومن این اطلاعات را برای FBI و CIA که نام افسران آن را به یاد نمی آورم بردم، اما آن ها رغبتی نشان ندادند من هم برای این که این اطلاعات را چک کنم دو تا از این مختصات را در تلویزیون پخش کردم و این اطلاعات درست بود چون کسی اعتراض نکرد اما با این حال کسی حاضر نشد این اطلاعات را از ما بخرد.
نماینده دادستان اظهار کرد: همچنین در فیلمی که توسط یکی از اعضای این گروهک که با تصویری مخدوش و صدایی دستکاری شده منتشر شده این فرد بیان می کند ما سربازان انجمن پادشاهی توانستیم به اطلاعات تسلیحاتی مهمی در ایران دست یابیم و به دست انجمن و شخص جناب شارمهد برسانیم، ما می خواهیم محل تمام سایت های موشکی ایران را افشا کنیم و به جهانیان نشان دهیم.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اتهامات جمشید شارمهد انفجار بمب صوتی در شهرستان آبدانان بود که در تاریخ ۱۹ شهریور ماه سال ۱۳۹۵ یک بمب صوتی در شهرستان آبدانان استان ایلام منفجر گردید که صدای آن به حدی بود که در سطح شهر قابل شنیدن موجب ایجاد رعب و وحشت شد و بعد از آن انجمن پادشاهی ایران طی بیانیه ای در صفحه رسمی سایت خود ضمن بر عهده گرفتن مسئولیت این اتفاق، آن را سرآغاز براندازی جمهوری اسلامی ایران معرفی کرده و ۱۲۰ روز به مسئولین کشور مهلت داده شد تا کناره گیری کنند و در بیانیه مذکور کشور را تهدید به حملات هشدار دهنده کرده است.
نماینده دادستان همچنین بیان کرد: جمشید شارمهد پس از آن در اقاریر خود در خصوص این انفجار اظهار داشته پس از انتشار نامه سرگشاده من به فرمانده کل سپاه پاسداران مبنی بر این که از این پس نهاد شما را یک نهاد بیگانه و ضد ایرانی می شناسیم قول دادیم این نامه سرگشاده در همه مکان ها و موسساتی که با سپاه در تعامل هستند پخش شود قول دادیم به ایمیل اینترنت و پست بسنده نکنیم. این انفجار سرآغاز اقدامات تروریستی بعدی متهم بوده است.
حسنی اعتماد در ادامه اظهار داشت: آتش‌سوزی پالایشگاه شاهرود در ۱۶ مهر ۱۳۹۵ یکی دیگر از اتهامات متهم پرونده است که در پی این اتفاق مخازن نفتی منفجر شده و حجم آتش سوزی به حدی بود که منجر به انفجار دو مخزن دیگر در پالایشگاه شد. سایت انجمن پادشاهی ایران ضمن قبول این اتفاق اعلام داشت که پیش مرگ ها یکی از مخازن را منفجر کردند و بردیا مجری عملیات به سلامت از عملیات بازگشته است و طی سه هفته گذشته دومین عملیاتی بود که به دقت انجام شد.
وی تصریح کرد: جمشید شارمهد در اقاریر خود اظهار داشت که در تاریخ ۷ آبان از سوی انجمن و نامگذاری روز کوروش، انجمن شرق ایران دو مخزن را در شاهرود منفجر کردند.
نماینده دادستان اضافه کرد: انفجار دکل صدا و سیما فارس در شهر شیراز از دیگر اقدامات این گروهک تروریستی بوده در سال ۱۳۹۵ از طریق یک بمب دست ساز در پشت ساختمان صدا و سیما منفجر شد و شارمهد در بیانیه اعلام کرد که طرح انفجار در محل صدا و سیمای شیراز با موفقیت انجام شد و بمب توسط انجمن خاک پاک ساخته شده و در اختیار آنان قرار گرفته بود.