اتحادیه دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی غیردولتی، شورای مرکزی جدید خود را شناخت

هفدهمین مجمع عمومی اتحادیه دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی غیر دولتی غیر انتفاعی کشور، با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها و برخی از معاونان وزیر علوم، رئیس صندوق رفاه دانشجویان و جمع کثیری از روسای موسسه‌های آموزش عالی غیر دولتی سراسر کشور صبح روز پنجشنبه ۹ اسفند ۹۷ در سازمان تحقیقات وزارت کشاورزی برگزار شد.
در این مجمع، اعضای هیات مدیره اتحادیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی کشور با رای مجمع انتخاب شدند که طی آن، آقایان آهون‌منش، کواکبیان، کیانی، طیرانی، مطلب‌زاده، ناصری، صادقی و برکتولی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
در این مجمع آقای دکتر غلامی ضمن شنیدن گزارش و درخواست‌های آقای دکتر علی آهون‌منش دبیرکل اتحادیه، قول داد که در جهت رفع مشکلات دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی  و ارتقای کیفی آنها تلاش لازم را به عمل آورد.
در ادامه پس از سخنان دکتر مصطفی کواکبیان و پاسخگویی مسئولان وزارت عتف به سئوالات حاضران رأی‌گیری انجام و نتایج انتخابات مجمع عمومی اعلام شد که بر مبنای آن این افراد به عنوان اعضای شورای مرکزی انتخاب شدند:


1- دکتر علی آهون‌منش   
2- دکتر مصطفی کواکبیان  
3- دکتر غلامرضا کیانی   
4- دکتر محمدحسین طیرانی   
5- دکتر خلیل مطلب‌زاده    
6- دکتر محمدرضا امین‌ناصری   
7- دکتر جابر صادقی             
8- دکتر جعفر میرکتولی
به عنوان اعضای اصلی و همچنین  دکتر غلامرضا بلالی و دکتر اصغر نوروزی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
دکتر مهدی خواجوی و دکتر یوسف عسگری‌نژاد به عنوان بازرسان اصلی و علی‌البدل برگزیده شدند.