قاصدک 24

شما بسیجیان می‌توانید در همه مسائل عمومی کشور اثربخش و مشکل‌گشا باشید


متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
هفته‌ بسیج بر همگان مبارک باد، به‌ویژه بر رویش‌های تازه و با طراوت بسیجی که همچنان مانند نسل پیش از خود، فرزندان محبوبِ امام راحل عظیم‌الشأنند.

عزیزان!
قدرشناس جایگاه خود باشید و بدانید که با همّت بلند، و در پرتو خردمندی و درست‌اندیشی، و با اعتماد و توکّل به خداوند دانا و توانا، می‌توانید در همه‌ مسائل عمومی کشور و ملت، اثربخش و مشکل‌گشا باشید. این تجربه‌ چند دهه‌ ملت ایران است.
و السلام علیکم و رحمه‌ًْالله
سیّدعلی خامنه‌ای
۳ آذر ۱۴۰۰
سایر اخبار این روزنامه
شما بسیجیان می‌توانید در همه مسائل عمومی کشور اثربخش و مشکل‌گشا باشید پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود آقایانِ عامل وضع موجود! بخوانند(یادداشت روز) اخبار ویژه ثبت‌نام 24 هزار نیروی مردمی مسلح در عراق برای اخراج آمریکا حقوق‌های غیرقانونی مدیران باید برگردد و متخلفان هم تنبیه شوند مدیریت بازار ارز، انتظار مردم از بانک مرکزی گروسی: نمی‌توانیم جلوی درز اطلاعات را بگیریم اما ایران باید اطلاعات بدهد ! باید حجم کار قضات را کم کنیم تا کیفیت کار بالاتر رود مسئولان تمام تلاش خود را برای حل مشکلات معیشتی به‌کار گیرند بسیج فرمول حل مسائل و نسخه آرامش ملی است مالزی، اسکواش‌بازان رژیم صهیونیستی را به مسابقات جهانی راه نداد عصای مدعیان اصلاحات زیر بغل بدهکاران برجام پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود