قاصدک 24

مالزی، اسکواش‌بازان رژیم صهیونیستی را به مسابقات جهانی راه نداد

  مقامات دولت مالزی اجازه ورود تیم اسکواش
رژیم صهیونیستی به این کشور برای حضور در مسابقات جهانی را نداده‌اند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مالزی در حالی میزبان مسابقات پیش‌روی جهانی اسکواش است که مقامات این کشور اجازه ورود تیم اسکواش رژیم صهیونیستی به این کشور را صادر نکرده‌اند. اتحادیه اسکواش رژیم صهیونیستی هم اعلام کرده در صورتی که این اتحادیه مطمئن نشود که این تیم می‌تواند در مسابقات قهرمانی جهان که قرار است ماه آینده میلادی در کشور مالزی برگزار شود، شرکت نکند، به فدراسیون جهانی اسکواش شکایت خواهد کرد.
جرارد مونتیرو، رئیس‌اتحادیه اسکواش مالزی در پاسخ به درخواست رئیس‌فدراسیون جهانی اسکواش گفته است که این کشور نمی‌تواند امنیت و رفاه اعضای تیم رژیم صهیونیستی را تضمین کند و همین باعث اعتراض صهیونیست‌ها شده است. رژیم صهیونیستی و مالزی روابط دیپلماتیک خود را حفظ نکرده‌اند و صهیونیست‌ها هم از سفر به این کشور در جنوب آسیا منع شده‌اند. ماهاتیر محمد، نخست‌وزیر سابق مالزی، زمانی گفته بود که «خوشحال است که به او برچسب یهودسِتیز زده‌اند.» مسابقات جهانی اسکواش که از تاریخ 7 دسامبر (16 آذر) آغاز می‌شود، ابتدا قرار بود در نیوزیلند برگزار شود، اما در نتیجه محدودیت‌هایی که در این کشور به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا وضع شد، میزبانی به مالزی منتقل شد. آویو بوشینسکی، رئیس‌اتحادیه اسکواش رژیم صهیونیستی، پیشنهاد انتقال مسابقات جهانی به اسرائیل را داده است. در سال 2019، کمیته بین‌المللی پارالمپیک حق میزبانی مسابقات را در همان سال از مالزی سلب کرد چون مقامات این کشور اجازه شرکت ورزشکاران رژیم صهیونیستی را نداد.
سایر اخبار این روزنامه
شما بسیجیان می‌توانید در همه مسائل عمومی کشور اثربخش و مشکل‌گشا باشید پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود آقایانِ عامل وضع موجود! بخوانند(یادداشت روز) اخبار ویژه ثبت‌نام 24 هزار نیروی مردمی مسلح در عراق برای اخراج آمریکا حقوق‌های غیرقانونی مدیران باید برگردد و متخلفان هم تنبیه شوند مدیریت بازار ارز، انتظار مردم از بانک مرکزی گروسی: نمی‌توانیم جلوی درز اطلاعات را بگیریم اما ایران باید اطلاعات بدهد ! باید حجم کار قضات را کم کنیم تا کیفیت کار بالاتر رود مسئولان تمام تلاش خود را برای حل مشکلات معیشتی به‌کار گیرند بسیج فرمول حل مسائل و نسخه آرامش ملی است مالزی، اسکواش‌بازان رژیم صهیونیستی را به مسابقات جهانی راه نداد عصای مدعیان اصلاحات زیر بغل بدهکاران برجام پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود پرداخت‌های غیرمتعارف قابل تحمل نیست/بساط حقوق‌های نجومی باید برچیده شود