استقبال کاربران از «پویش قهرمان»

پویانمایی «انتقام حتمی است» از آثار برگزیده ارسالی در «پویش قهرمان» است که به انتقام از ترامپ، پمپئو و قاتلان و آمران شهادت شهید سلیمانی می‌پردازد. این اثر براساس لوحی که سال گذشته با همین عنوان در پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR منتشر شده بود، ساخته شده است.
با گذشت دو هفته از آغاز «پویش قهرمان»، کاربران با استفاده از محتوا‌های ارائه شده در این پویش تولیدات متعددی انجام داده و به صفحه ویژه این پویش ارسال کرده‌اند. پویش «قهرمان» پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR در آستانه دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه مبتنی بر بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره شهید سلیمانی راه‌اندازی شده است. این پویش با هدف انتشار محتوا‌های مرتبط با رهبر انقلاب اسلامی و حاج قاسم سلیمانی برای استفاده و تولید محتوای هنری و استفاده پژوهشگران و علاقه‌مندان از ۱۰ دی‌ماه آغاز شد و تا ۲۷ دی‌ماه، سالروز سخنرانی تاریخی رهبر انقلاب در نمازجمعه سال۹۸ ادامه دارد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار اخیر خانواده و ستاد سالگرد شهید سلیمانی مجدداً به موضوع تقاص از قاتلان شهید سلیمانی اشاره کردند و فرمودند: «شهید سلیمانی ماندنی است، تا ابد زنده است؛ آن‌هایی که او را شهید کردند -ترامپ و امثال او- جایشان زباله‌دان تاریخ است و جزو فراموش‌شدگان تاریخ خواهند بود در زباله‌دان، امّا او تا ابد زنده است؛ شهید این جوری است و دشمنان او گم و گور خواهند شد. البتّه ان‌شاءالله بعد از آنکه تقاص دنیوی‌شان را بدهند، گم و گور خواهند شد.»