پرداخت سود سهام عدالت در هفته پایانی اسفندماه

مرحله دوم سود سهام عدالت تا هفته پایانی اسفندماه سال‌جاری پرداخت می‌شود.
دولت در سال‌ ۱۴۰۱ برای پرداخت به موقع سود سهام عدالت تلاش کرده است و همواره تلاش کرده تا سود سهام عدالت را زودتر از زمان دولت‌های قبل پرداخت کند. بر این اساس، سازمان بورس اعلام کرده است، باتوجه به دستور سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، به‌منظور پرداخت به موقع مرحله دوم سود سهام عدالت در سال ۱۴۰۲ تمام تلاش‌ها بر این است تا هفته پایانی اسفندماه سال‌جاری پرداخت شود.
هرگونه پیامک واریز سود سهام عدالت جعلی و کلاهبرداری است
به گزارش شادا، سازمان خصوصی‌سازی‌ نیز اعلام کرده است که انتشار برخی اخبار نادرست توسط برخی افراد برای مقاصد کلاهبرداری و اخاذی از مردم از طریق انتشار در شبکه‌های مجازی و یا پیامک تلفنی و ارسال لینک سایت‌های جعلی و منتسب به نام سازمان خصوصی‌سازی‌ با سرشناسه‌های مختلف درخصوص موضوع سهام عدالت جعلی است و هرگونه واگذاری سهام عدالت پس از تصویب سبد سهام در هیأت وزیران و تصویب سازوکار واگذاری ازجمله تعیین اولویت‌های مشمولین در شورای‌عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی انجام خواهد شد و آخرین تصمیمات در این خصوص از طریق سایت سازمان به نشان www.ipo.ir  اطلاع‌رسانی خواهد شد.
همچنین اطلاع‌رسانی درخصوص زمان و نحوه واریز سود سهام عدالت نیز تنها از طریق سایت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به نشانی www.sahamedalat.ir و سایت سازمان خصوصی‌سازی‌ به نشانی www.ipo.ir انجام خواهد شد.