شلیک همزمان 30موشک از لبنان به اسرائیل در جبهه شمال آژیرها لحظه‌ای خاموش نمی‌شوند


حزب‌الله لبنان دوشنبه‌شب بود که با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: حمله موشکی گسترده‌ای علیه اهداف نظامی رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی انجام داده است و این حملات دقیق، در پاسخ به نسل‌کشی و جنایات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه صورت گرفته است. طبق این بیانیه دوشنبه‌شب ۳۰ فروند موشک به شمال فلسطین اشغالی شلیک شد و منابع خبری گزارش دادند از این تعداد، ۲۰ موشک در شهر اشغالی «صفد» (شمال فلسطین اشغالی) فرود آمد و 15 موشک از این تعداد با دقت به اهداف برخورد کرد. الجزیره نیز گزارش داد که حزب‌الله دست‌کم ۳۰ موشک به سمت «الجلیل الاعلی» و «اصبع الجلیل» شلیک کرده است. حزب‌الله لبنان که یکی دو روز پس از حمله صهیونیست‌ها به غزه، وارد جنگ شده است، حتی یک روز هم صهیونیست‌ها را آرام نگذاشته و تلفات و خسارات سنگینی از آنها گرفته است.
صدای ممتد آژیر
همزمان، منابع خبری از حمله سنگین پهپادی حزب‌الله به فلسطین اشغالی و انهدام یک هدف نظامی برای اولین‌بار در عمق ساحل رژیم صهیونیستی خبر دادند. رسانه‌های رژیم صهیونیستی هم اعلام کردند که آژیر خطر در عکا در فلسطین اشغالی و نیز نهاریا از بیم رخنه پهپادی به صدا درآمده و قطع نمی‌شود. منابع صهیونیست همچنین به فعال شدن سامانه هوائی به دنبال مشاهده شیء پرنده در آسمان عکا در فلسطین اشغالی اشاره کرده‌اند. خبرنگار المیادین از شنیده شدن صدای آژیر خطر در شهرک‌های شمال فلسطین اشغالی از بیم حمله پهپادی خبر داده و رسانه‌های صهیونیستی نیز اعلام کرده‌اند صدای انفجارهای مهیبی پس از شنیده شدن صدای آژیر خطر از این مناطق بلند شده است. ساعاتی بعد نیز اعلام شد اشغالگران سواحل نهاریا در شمال فلسطین اشغالی را تخلیه کرده‌اند. ماجرا هنوز تمام نشده است. این‌بار رسانه‌های این رژیم از فعال شدن آژیرهای خطر در بندر حیفا خبر دادند. طبق این گزارش‌ها، آژیرهای هشدار در مناطق بین «عکا» و «نهاریا» و الجلیل علیا در شمال اراضی اشغالی به ظن نفوذ پهپادهایی از جنوب لبنان بارها به صدا درآمد. کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد یک موشک به سمت هدفی مشکوک در آسمان شمال عکا شلیک شده است. حزب‌الله لبنان نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک پایگاه مهم نظامی را در شمال شهر اشغالی عکا هدف حمله گسترده پهپادی قرار داده است. همچنین گفته می‌شود که بیش از 200هزار نفر از اهالی شمال «اسرائیل» در پی حملات جدید به پناهگاه‌ها فرار کردند.
* یدیعوت آحارانوت مدعی شده است که در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به خودرویی در جنوب لبنان «محمد خلیل عطیه»، یکی از اعضای بلندپایه نیروهای نخبه رضوان حزب‌الله، شهید شده است.
سایر اخبار این روزنامه
دانشگاه‌های آمریکا در تسخیر معترضان به جنایات اسرائیل ابعادی از ظهور قدرت ایران در عملیات «وعده صادق» (یادداشت روز) اخبار ویژه شلیک همزمان 30موشک از لبنان به اسرائیل در جبهه شمال آژیرها لحظه‌ای خاموش نمی‌شوند مگاپروژه سد و نیروگاه «اومااویا» هنر مهندسان ایرانی در سریلانکا سردار رادان: طرح عفاف و حجاب را با قوت، دقت و هوشمندي ادامه خواهیم داد اگر بار دیگر به خاک ایران تعرض کنید معلوم نیست چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند ۶۰۰ هزارمیلیارد تومان از بدهی‌های دولت قبل  در حوزه اوراق و تأمین اجتماعی تسویه شد پاسخ قاطع و گسترده ایران قواعد و معادلات دشمن را برهم زد انتقال املاک، خودرو و طلا مشمول مالیات بر عایدی سرمایه می‌شود این‌بار کوه حتی موش هم نزایید! طلسم‌شکنی تجارت گازی ایران و پاکستان پس از 15 سال اجرای نیمی از قانون «جوانی جمعیت» جلوی سقوط آزاد جمعیتی را گرفته است اگر بار دیگر به خاک ایران تعرض کنید معلوم نیست چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند اگر بار دیگر به خاک ایران تعرض کنید معلوم نیست چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند