سردار رادان: طرح عفاف و حجاب را با قوت، دقت و هوشمندي ادامه خواهیم داد

فرمانده کل انتظامي کشور گفت: با حمايت‌هاي مجلس، دولت و قوه قضائيه و همراهي مردم اجراي طرح نور را با قوت، دقت و هوشمندي ادامه خواهيم داد.
به گزارش خبرگزاري پليس، سردار احمد رضا رادان در حاشيه جلسه با اعضاي کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي که در محل ستاد کل انتظامي کشور برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدا از همراهي مردم، دختران و بانوان عزيز ايران که در اجراي طرح نور(عفاف و حجاب) با پليس همکاري و همراهي مي‌کنند تشکر مي‌کنم.
رادان ادامه داد: تشکر بعدي را هم از همکاراني دارم که دغدغه‌مندانه در اجراي اين طرح پاي کار هستند و به صورت جهادي اجراي آن را دنبال مي‌کنند.  وی تصریح کرد: با حمايت‌هاي مجلس، دولت و قوه قضائيه و همراهي مردم اجراي طرح نور را با قوت، دقت و هوشمندي ادامه خواهيم داد.
فرمانده کل انتظامي کشور خاطر نشان کرد: اجراي اين طرح همراهي همگان را در پي داشت و از مجلس و خاصه کميسون فرهنگي که جزء اولين واحدها و بخش‌هايي بود که در اين موضوع پاي کار بود تقدير و تشکر مي‌کنم.


مجلس پاي کار براي اجراي طرح نور فراجا است
رئيس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي هم در حاشيه جلسه کميسيون فرهنگي مجلس با فرمانده کل انتظامي کشور گفت: مجلس پاي کار برای اجراي طرح نور پليس است و الحمدلله اين طرح با موفقيت حرکت مي‌کند.
حجت‌الاسلام والمسلمين مرتضي آقاتهراني اظهار داشت: اميدواريم طرح عفاف و حجاب که به شوراي نگهبان ارسال شده هرچه زودتر تقويت و به يک قانون تبديل شود و مردم ما قانونمند هستند و به قانون عمل مي‌کنند.
آقاتهراني افزود: عفاف و حجاب جزو احکام الهي است و هر مسلماني بايد نسبت به اين موضوع احترام قائل باشد و کشور ما اسلامي است و بايد قوانين اسلامي نيز داشته باشد. اقدامات انجام شده نيز در مسير درست و خوبي است.
وی بيان داشت: خوشبختانه اقدامات فراجا با ملاحظاتي که مدنظر قرار مي‌دهد براي اجراي قانون و عملياتي شدن آن منجر به اين مي‌شود که جمعيت عفيف ما احساس بهتري داشته باشند. بابت اين اقدامات به فرمانده کل انتظامي و يکايک کارکنان اين فرماندهي دست مريزاد مي‌گويم.
رئيس کميسيون فرهنگي مجلس تاکيد کرد: اميدواريم از 32 دستگاهي که در اين موضوع وظيفه دارند همگي پاي کار باشند و به وظايف خود عمل کنند و به احکام الهي التزام داشته باشند.
آقاتهراني گفت: همه چيز رو به پيشرفت است و اميدواريم مجلس انقلابي که تاکنون پاي کار اين موضوع بوده در آينده نيز پاي کار باشد.
پرونده‌های مهم باندهای فساد و فحشا 
و تجارت جنسی منتشر خواهد شد
خبر دیگر اینکه، مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی کشور در اطلاعیه‌ای از حمایت‌های خالصانه مردم نجیب ایران زمین و دیدگاه‌های قاطع اخیر رئیس‌جمهور و رئیس دستگاه قضا در اجرای طرح نور قدردانی و تشکر کرد.
در اطلاعیه شماره چهار فرماندهی انتظامی کشور درخصوص طرح نور (عفاف و حجاب) آمده است: «در زمان و زمانه‌ای که جریان‌هایِ رسانه‌ای بدخواه ملت ایران به دنبال اختلاف‌افکنی و دوقطبی‌سازی جامعه با اجرای طرح نور بودند؛ مردم عزیز و نخبگان فهیم با ادراکی قابل ستایش در کنار پلیس قرار گرفتند تا شأن، حریم، حرمت و کرامت بانویِ ایرانی حفظ شود. برای آنکه افکارعمومی و مراکز تصمیم‌گیر، شناخت بیشتری از دلایل فراجا در اهمیت اجرای طرح نور داشته باشند، طی روزهای آینده چند پرونده مهم از باندهای تبهکار سازمان یافته که در سطح بین‌المللی و داخل کشور اقدامات مجرمانه در زمینه فساد و فحشا، تجارت جنسی، پورنوگرافی و... داشته‌اند منتشر خواهد شد.
در پیوند با موضوع پیش گفته؛ گزارش‌های میدانی و اخذ نظرات مردمی در کنار حمایت‌های رؤسای محترم جمهور و قوه قضائیه، صداوسیما و برخی نمایندگان مجلس و ائمه جمعه و جماعات و سایر نهادهایِ مسئول نشان‌دهنده شناخت مطلوب از نبض‌سنجی اجتماعی فراجا در اجرای طرح نور است.
همچنین بررسی‌ها و مشاهداتِ عینی روزانه در شهرها نشان‌دهنده‌ حرکت مطلوب جامعه به سمت حفظ حریم و حرمت‌ زنان و بانوان سرزمین‌مان است.
پلیس در هیچ حالتی به دنبال پرونده‌سازی برای موضوعاتِ هنجاری و ارزشی نیست و به شهروندان عزیز این نوید را می‌دهیم که در نهایت طرح نور به سمت هوشمندسازی پیش خواهد رفت.
این مهم زمانی بهتر و عملیاتی‌تر خواهد شد که نهادهای متولی کار که وظیفه مستقیم در اقدامات فرهنگی و ایجابی در حوزه عفاف و حجاب دارند، عملکرد قابل قبول و درخور توجهی داشته باشند.
 در پایان قدردان کارکنان سخت‌کوش و پُرتلاشی هستیم که چنین خالصانه و مُشفقانه به ارتقای ارزش‌های اجتماعی یاری می‌رسانند و انتظار داریم تا با همّت مسئولین محترم و انجام بموقع وظایف دستگاه‌های مسئول، روند هوشمندسازی نیز، پُرشتاب‌تر به سرانجام مطلوب و مورد رضایت مردم برسد.»
سایر اخبار این روزنامه
دانشگاه‌های آمریکا در تسخیر معترضان به جنایات اسرائیل ابعادی از ظهور قدرت ایران در عملیات «وعده صادق» (یادداشت روز) اخبار ویژه شلیک همزمان 30موشک از لبنان به اسرائیل در جبهه شمال آژیرها لحظه‌ای خاموش نمی‌شوند مگاپروژه سد و نیروگاه «اومااویا» هنر مهندسان ایرانی در سریلانکا سردار رادان: طرح عفاف و حجاب را با قوت، دقت و هوشمندي ادامه خواهیم داد اگر بار دیگر به خاک ایران تعرض کنید معلوم نیست چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند ۶۰۰ هزارمیلیارد تومان از بدهی‌های دولت قبل  در حوزه اوراق و تأمین اجتماعی تسویه شد پاسخ قاطع و گسترده ایران قواعد و معادلات دشمن را برهم زد انتقال املاک، خودرو و طلا مشمول مالیات بر عایدی سرمایه می‌شود این‌بار کوه حتی موش هم نزایید! طلسم‌شکنی تجارت گازی ایران و پاکستان پس از 15 سال اجرای نیمی از قانون «جوانی جمعیت» جلوی سقوط آزاد جمعیتی را گرفته است اگر بار دیگر به خاک ایران تعرض کنید معلوم نیست چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند اگر بار دیگر به خاک ایران تعرض کنید معلوم نیست چیزی از رژیم صهیونیستی باقی بماند