دعوت امدادگران هلال‌احمر از مردم برای حضور در انتخابات

جمعی از امدادگران جمعیت هلال‌احمر در بیانیه‌ای بر لزوم شرکت در انتخابات سرنوشت‌ساز مجلس خبرگان رهبری و انتخابات پراهمیت مجلس شورای اسلامی تاکید و از مردم برای حضور در انتخابات دعوت کردند.
 متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله‌ الرحمن الرحیم
انتخابات سرنوشت‌ساز مجلس خبرگان رهبری و انتخابات پراهمیت مجلس شورای اسلامی طلیعه ترسیم افق‌های نو برای کشور تحت زعامت ولایت فقیه و تنفس در فضای آزاداندیشی در پرتو انوار خورشید مردم‌سالاری در جمهوری اسلامی هستند که بیش از چهار دهه شهیدپروری، مقاومت و پیشرفت کشور را به آینده‌ای آسوده‌تر، آبادتر و سرفرازتر برای ایران عزیز پیوند می‌زند. شرکت‌کردن گسترده مردم و مخصوصا نسل جوان در انتخابات، ابتدای شروع آماده‌باشِ خادمان و مسئولان کشور برای چابکی در ایثار و خدمت‌کردن به ملتی است که با حضور گسترده خود در همه انتخابات مسئولان را به طور تمام وقت پاسخگوی مطالباتِ بحق خود نگه داشته‌اند.بنابراین مشارکت حداکثری در انتخابات، به معنای تضمینِ هموارشدن مسیرهای سخت در حرکت به سوی قله‌های متعالی و مرتفع جدیدتر است و همان طور که ملت ایران در فتح قله‌های مشابه در گذشته پیروز شده است، ان‌شاءالله در جمعه پیش‌روی نیز در شروعی دیگر به نصرت و ظفر و فتح نو خواهد رسید. جمعیت میلیونی داوطلبان، جوانان، امدادگران و کارکنان جمعیت هلال‌احمر با رعایت بی‌طرفی که سیره اصیل هلال‌احمر است، با ریختن آرای خود در صندوق‌های رأی، در رسیدن به قله‌های پیشرفت و آبادانی ایران همراه مردم خواهند بود و چون روزهای حادثه در روز مهم انتخابات نیز نقش‌آفرین خواهند شد.
جمعیت هلال‌احمر همواره به دلیل پیگیری‌های دلسوزانه نمایندگان محترم توانسته است خدمات شایان توجهی به مردم در سراسر کشور ارائه دهد که این نمره قبولی را مدیون برکات شرکت مردم بزرگ ایران در انتخابات و انتخاب نمایندگان اصلح می‌داند. ما کارکنان، امدادگران، نجاتگران و جوانان داوطلب جمعیت هلال‌احمر جمهورى اسلامى ایران، مردم عزیز کشورمان را به حضور گسترده و مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی دعوت می‌کنیم تا جمعیت هلال‌احمر نیز در سایه انتخاب‌های اصلح، چون گذشته در خدمت‌کردن به مردم شریف ایران سربلند باشد.

 دعوت نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر برای حضور در انتخابات
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالحسین معزی، نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر، نیز با صدور پیامی از عموم مردم شریف ایران به‌ویژه خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر برای حضور در انتخابات سرنوشت‌ساز مجلس خبرگان رهبری و انتخابات پراهمیت مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.
در بخشی از پیام نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر آمده است: «اینجانب از همه آحاد ملت ایران و از شما مدیران، کارکنان، جوانان، امدادگران، داوطلبان و همه اعضای پرتلاش و‌ فهیم خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر دعوت می‌کنم با شور و شعور انقلابی و با لبیک گفتن به دعوت رهبر فرزانه انقلاب با شوق و اشتیاق در انتخابات ۱۱ اسفند مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی‌شرکت کنند و برای بار دیگر خاک یأس بر دهان دشمنان این مرز و بوم بپاشند. خداوند دعای حضرت ولیعصر ارواحنا فداه را شامل حال همه ما فرماید و ما را سربازانی مخلص برای آن حضرت قرار دهد.»