مصی را فقط پشت در‌های بسته می‌پذیرند

جوان آنلاین: یکی از عواقب حوادث پاییز ۱۴۰۱ برای ضد انقلاب و گروهک‌های تجزیه طلب، پایان تاریخ انقضای این مزدوران نزد اربابان غربی خود بود.
مصی علی نژاد در کنار سایر ضد انقلاب خارج از کشور که با شکست فتنه پاییز دچار چنددستگی و فروپاشی سازمانی شدند، از جمله کسانی است که خیلی زود، دور انداخته شد. شهریور ماه امسال بود که این عنصر فراری در اظهار نظری گفته بود کاخ سفید از او خواسته تا هویت و اسمش را تغییر دهد و تا زمان نامعلومی سکوت کند. رویه‌ای که در امریکا تحت عنوان برنامه حفاظت از شاهدین شناخته می‌شود و معمولاً برای شاهدین پرونده‌های خطرناک و جاسوسان گریخته به امریکا از سوی اف بی‌آی اجرا می‌شود و به شخص یک هویت جدید و شغل پوششی تازه داده می‌شود. او گفته از اینکه باید در یک گوشه خانه بنشیند شوک زده شده است.
اکنون، اما نشریه آلمانی پولیتیکو نوشته است که دیدار برنامه‌ریزی علی‌نژاد و مقامات بلند پایه کشور آلمان به دلیل اصرار برلین بر محرمانه بودن آن، روز پنج‌شنبه برگزار نشده است. علی‌نژاد در واکنش به لغو این دیدار به پولیتیکو گفته است: «دولت آلمان علناً و آشکارا با سرکوبگران ملاقات می‌کند، اما آن‌ها می‌خواهند دیدار با ما را پنهان کنند؟» علی‌نژاد همچنین در پیامی در شبکه ایکس نوشته جلسه ملاقات با مسئولان دولت آلمان در وزارت خارجه را ترک کرده «چراکه تلاش داشتند جلسه را محرمانه و پشت در‌های بسته برگزار کنند». او گفت که مسئولان وزارت خارجه آلمان به من گفتند «که نباید در رسانه‌ها یا در شبکه‌های اجتماعی خود درباره این دیدار و جلسه» صحبت کند.
علینژاد شاید اکنون بهتر دریافته که وقتی اربابان امریکایی‌اش به او توصیه می‌کنند، برود جایی با هویت جعلی خود را گم و گور کند، باید آن توصیه را بیشتر جدی بگیرد. وگرنه حتی در آلمان هم پذیرفته نمی‌شود.
سایر اخبار این روزنامه
امنیت تنگه هرمز را کشور‌های منطقه تأمین می‌کنند امریکازدایی در امتداد انتقام سخت دولت چگونه از واردات ۲/۶ میلیارد دلاری بنزین  در بودجه ۱۴۰۳ خلاص شود صهیونیست‌ها دیگر رنگ آرامش نخواهند دید هرچه غیر از آهنگران انتخاب کردم غلط اندر غلط بود مصی را فقط پشت در‌های بسته می‌پذیرند اذعان کواکبیان به تأثیر عملکرد روحانی در کاهش مشارکت کیسینجر نزاع امریکا با ایران را  رقابتی بر سر ماهیت نظم جهانی می‌دانست سوء‌استفاده‌های انسان‌دوستانه و قانونی از تغییر سن! رئیسی با قطار پیشرفت  به پرند رفت حجاب زنان در بستر تاریخ  مرگ غم انگیز نوزاد را رقم زد شروع دوباره جنگ با چراغ سبز امریکا گروسی: بعد از ۷ اکتبر برجام بی‌فایده شده است جشن خودکفایی تولید کاغذ کتاب‌های درسی پایه‌گذار جنگ غزه مرد فرهنگ بسیجی، باید‌ها و نباید‌ها فرهنگ مقاومت جغرافیای جهان اسلام را متحول کرد روایت کاریکاتوری وقایع واپسین برگ از دفتر حیات «مقام امنیتی»