میرسلیم: طرح افزایش یارانه‌ها برای جلب آرای عوام است

سیدمصطفی میرسلیم، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مناظره نخست طبق قاعده مناظره‌ها عمل کردم اما به یکباره برخی موج انحرافی ایجاد کرده و به جان هم افتادند، که در مناظره دوم اگر کسی قاعده مناظره را به هم بزند به طور قطع مقابله خواهم کرد.
به گزارش ایرنا، وی دیروز در گردهمایی حامیان خود در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام افزود: مناظره دارای قواعدی است و اگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری این قواعد را پذیرفته‌اند باید طبق آن عمل کنند و اگر قواعد را نمی‌پذیرند نباید در مناظره شرکت کنند.
وی اظهار کرد: مطرح کردن بحث 4 و 96 درصد و تقسیم ملت به 2 دسته، تنها یک شعار برای کوبیدن رقیب بود و نامزدها باید در این مناظره‌ها بگویند که برای درمان دردهای مردم چه می‌کنند.
میرسلیم در پاسخ به سئوالی در خصوص امکان انصراف 2 نامزد اصولگرا به نفع یکی دیگر گفت: ما همدیگر را تقویت می‌کنیم اما معنی سیاسی آن این نیست که به نفع همدیگر کنار برویم زیرا معلوم نیست انصراف هر کدام از ما به نفع رقیب است یا ضرر او.

این نامزد ریاست جمهوری گفت: به عنوان یک فعال سیاسی و بر اساس محاسبات چند ساله‌ام می‌گویم که همه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تا آخر می‌مانند و درست نیز همین است اما انتخاب نهایی با مردم است.
وی یادآور شد: ما سه نامزد اصولگرا دارای نیت و اهداف مشترک هستیم اما سوابق و حوزه فعالیت مان مشترک نیست.
وی با بیان اینکه وعده چند برابر کردن یارانه‌ها غیرعلمی است، اضافه کرد: به جرات می‌گویم که این تنها یک شعار برای به دست آوردن رای عامه مردم است.
میرسلیم تاکید کرد: برخی برای اینکه رای عوام را جمع کنند این گونه شعارها را مطرح می‌کنند و کاری به تحقق آن هم ندارند.
وی یادآور شد: شعار و قول و قرار بیخودی به چه درد می‌خورد؟ به مردم بگویید با اتکا به چه چیزی و بر اساس کدام عملکردتان این قول‌ها را می‌دهید؟
به گزارش ایرنا، این گردهمایی به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برگزار شد که دبیر این انجمن در ابتدای نشست در سخنانی خواستار توجه بیشتر به مشکلات استان ایلام شد.
وقتی نظری، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در سخنان خود، با ادعای اینکه درآمدهای استان ایلام برای زیباسازی پایتخت هزینه می‌شود، از این وضعیت انتقاد کرد، با پاسخ احسنت میرسلیم مواجه شد.
در این گردهمایی پس از سخنرانی سیدمصطفی میرسلیم، دانشجویان سئوالات خود را به صورت کتبی از وی پرسیدند.
میرسلیم دیروز در بدو ورود به استان ایلام با حضور در گلزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام و سپس با سه خانواده محروم ایلامی دیدار و گفت و گو کرد.
وی همچنین پس از نشست با دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کرده و عصر دیروز در سالن هلال احمر در جمع مردم سخنرانی کرد.
سایر اخبار این روزنامه
ثبت 375 میلیون دلار مازاد تراز تجاری در فروردین امسال در دیدار ظریف با مقامات عالیرتبه پاکستانی مطرح شد ؛ تاکید ایران و پاکستان بر امنیت بیشتر در مرزها دستور ویژه معاون اول رئیس‌جمهور برای رسیدگی به مصدومان و محبوسان حادثه انفجار معدن در آزادشهر نوبخت: پاکستان باید امنیت مرزهای داخلی خود را تامین کند استاندار تهران:دولت با برگزاری صحیح و قانونی انتخابات شورایاری‌ها مخالف نبود پیام تسلیت دکتر روحانی به استاندار چهارمحال و بختیاری 2هزار نفر از سربازان منتخب نیروهای مسلح با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق می‌کنند جنگ افروزی چند منظوره ترامپ در شبه جزیره کره با تصویب شورای پول و اعتبار؛ سقف وام مسکن زوج‌ها 120 میلیون تومان شد/افزایش وام مسکن خانه اولی‌ها به 200میلیون تومان روسیه: برجام پیمانی متعادل بین طرفین و استوار بر ان‌پی‌تی است با تصویب شورای پول و اعتبار؛ سقف وام مسکن زوج‌ها 120 میلیون تومان شد/افزایش وام مسکن خانه اولی‌ها به 200میلیون تومان وزیر اطلاعات تاکید کرد: بیشترین افراد لیست دو تابعیتی‌ها، اقامت دارند نه تابعیت از سرگیری نشست "آستانه" درباره سوریه رئیسی: انتخابات در کشور ما تزیینی نیست بلکه رای مردم تاثیر مستقیم در سرنوشت آنان دارد میرسلیم: طرح افزایش یارانه‌ها برای جلب آرای عوام است وزیر دادگستری: ادعای قاچاق 25میلیاردی کذب و قابل تعقیب است دکتر جهانگیری: اقتصاد کشور دوباره در جاده توسعه قرار گرفته است معاون وزیر راه و شهرسازی: تنها 5 درصد پروژه مسکن مهر باقی مانده است دکترحسن روحانی: نمی‌خواهیم به عقب بازگردیم و در میانه راه بمانیم